За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд HP X576dw з Wi-Fi (CN598A): офісний «комбайн»

img

Серйозний бізнес вельми вимогливий до периферії і офісного обладнання. Тому такі пристрої повинні вміти все: друкувати, сканувати, відправляти факси, копіювати. Підлаштовуючись під необхідні стандарти, компанія Hewlett-Packard випустила професійне пристрій для роботи у великих офісах - HP X576dw.

Масивне пристрій виглядає стильно і вражаюче. У його оформленні продумано все до дрібниць: над кришкою сканера розміщений лоток для подачі паперу, під сканером - приймальник паперу з принтера, а в самому низу розташований лоток для подачі паперу. Так само є і куди покласти готові документи. Місткість лотка для сканера складе 50 аркушів, а в приймач для принтера поміститься ціла пачка. При бажанні ємність для подачі можна збільшити до 500 аркушів. Приймач розрахований на 300 копій.

На корпусі є всього одна кнопка, їй "машина" і заводиться. Решта завдань вводяться через сенсорну 10,9 сантиметрову панель. Екран - кольоровий, а меню просте і зрозуміле.

Щоб відкрити кришку сканера потрібно бути атлетом, вона важка і вимагають зусиль. Так що, наймаючи секретарку на роботу, уточніть, чи займається вона фітнесом. Але виробник врахував масивність кришки і оснастив її фіксатором в декількох положеннях.

HP X576dw

Технічно сканер простий, максимальний дозвіл не більше 1200 точок, а максимальний формат сканування - А4. Можна відсканувати і маленьку область документа (127х127 мм). За одну хвилину пристрій зробить 20 сканів чорно-білих зображень або 15 кольорових сканів при дозволі 300 dpi. Зберігати документи можна у форматах JPEG, PDF, TIFF, rtf та ін

Можливості копіра на рівні: за 1 хвилину апарат видасть близько 70 копій кольоровий або ч / б документації (300 точок) по 99 аркушів у серії. Максимально можливий дозвіл при копіюванні становить 600 точок, а збільшити зразок можна від 25% до 400%.

Особливістю принтера є його друкована головка, яка зроблена по нерухомому принципом з шириною 217,8 мм, що дозволило додати додаткові сопла, як до чорної, так і кольорової голівці. Така технологія дозволила істотно підвищити швидкість друку до 70 стор. / Хв в економному режимі і 42 аркуша з високою якістю документа. Правда, для розігріву принтера потрібно близько 10 секунд.

Оскільки наш апарат ставитися до таких, що повинні вміти все, в його можливості входить і відправка факсів. Робить це він зі швидкістю 33,6 Кбіт / с, може запам'ятати 100 документів ЧБ або 8 кольорових. Адресат побачить копії з роздільною здатністю 300 dpi. Пам'ять для контактів обмежена 99 осередками.

HP X576dw

Підключення МФУ до комп'ютера відбувається через порт USB, а контакт з іншими пристроями можливо по Wi-Fi або через "хмарні" сховища. Такі технології, як Wireless Direct, HP ePrint, Google Cloud Print, та ін, істотно полегшують роботу з пристроєм, адже доступ до нього відкритий практично звідусіль.

До МФУ можна підключити два USB-накопичувача для друку з них або збереження інформації.

Але найдивнішим моментом в цьому офісному "комбайні" є його витривалість. Принтер здатний видавати до 75 тисяч документів на місяць, і при цьому бути в два рази економніше лазерних побратимів. При максимальному завантаженні пристрою, навантаження на електромережу складе 100 Вт, а в режимі простою 10 Вт

Висновок

Дане МФУ від Hewlett-Packard виділяється своєю витривалістю, адже такою кількістю видаваних друкованих копій не може похвалитися жоден виробник.

HP X576dw є професійним інструментом і здатний забезпечити офіс великої компанії друкованою продукцією на всі 100%.  

23.07.2014 66
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!