За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд багатофункціонального пристрою HP DJ Ink Advantage 3525: Бездротовий бестселер

img

Багатофункціональний пристрій HP Deskjet Ink Advantage 3525 покликане зламати всі стереотипи про дорожнечу струменевого друку. Головною зміною в функціоналі апарату стала підтримка недорогих картриджів підвищеної ємності, що обіцяє пересічному споживачеві подвійну економію в порівнянні з більш ранніми моделями. Плюс до всього, БФП «3-в-1» (принтер, сканер і копір) має усіма перевагами бездротового друку завдяки адаптеру Wi-Fi.

Виробник позиціонує Deskjet 3525 як модель для дому і офісу, що підтверджує його компактний присадкуватий корпус без виступаючих частин. Кришка БФП плоска і, при розміщенні пристрою на столі, може бути використана як додатковий простір для документів і невеликих предметів. Корпус апарату матовий і не вимагає багато уваги до своєї персони при щоденному догляді. Габарити БФП цілком типові (440х365х144 мм / 5 кг), він трохи більше компактних БФП серії Epson Home XP, але разом з тим не займає багато місця на столі.

Лотки прийому / видачі документів розташовані спереду в нижній частині, вони наводяться в робочий стан відкиданням верхньої кришки з добре продуманою ергономікою. Так, її спеціальні напрямні відокремлюють чисті аркуші від готових відбитків і закріплюють папір у висувних секціях. Місткість приймаючого тракту становить 80 стандартних листів, що виводить - 15 аркушів. Роз'єми для підключення кабелів живлення і USB-порт розмістилися на тильній стороні корпусу.

МФУ Deskjet 3525

Управління Deskjet 3525 значно полегшує графічний дисплей з блакитною підсвіткою і блок спеціальних клавіш на передній панелі. Тут розмістилися механічна кнопка включення, 6 сенсорних кнопок управління печаткою та переміщення по меню, ще дві сенсорні кнопки призначені для активації бездротового друку. Перша активує функцію Wireless Direct Printing, яка дозволяє друкувати безпосередньо з будь-яких мобільних девайсів з підтримкою Wi-Fi, будь-то ноутбук, планшет або смартфон. Що цікаво, для друку не потрібна додаткова настройка бездротової мережу або установка Wi-Fi-роутера. Друга кнопка ще цікавіше: її натисканням активується популярна нині функція HP ePrint - дистанційна друк допомогою електронної пошти.

Deskjet 3525 відповідає вимогам міжнародного стандарту Energy Star і є більш економічним пристроєм, ніж лазерні конкуренти. Даний апарат використовує в два рази менше паперу, так як оснащений функцією двосторонньої друку і копіювання, але головна стаття економії - недорогі витратні матеріали. У Deskjet 3525 застосовуються картриджі HP 655 з чорними, блакитними, жовтими і пурпуровими чорнилом, що дають на виході до 600 сторінок кожний. Вони забезпечують як мінімум дворазове зниження остаточної вартості відбитка.

Робочі можливості даного БФП як для недорого пристрою досить високі: швидкість друку чорно-білого знімка - до 8 стор/хв., Кольорового - до 5 стор/хв. Кольорове сканування доступно з роздільною здатністю 4800х1200 dpi, максимальна роздільна здатність при копіюванні - до 600 dpi. Серед інших особливостей, варто згадати впевнену передачу всіх градацій шкали CMYK при кольорового друку і відмінне копіювання дрібної графіки без розмазаних ліній. Не гірше йдуть справи й з печаткою фото: якість знімків відмінний, хоча і не позбавлене деяких недоліків. Можлива також друк фото без полів.

Висновок

HP Deskjet Ink Advantage 3525 добре справляється з печаткою і скануванням документів, а фото і зовсім його коник. У цілому, бездротове БФП - це вдале і економічне рішенням для індивідуального застосування і невеликих офісів.

15.11.2013 4
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!