За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

Усі статті: Зовнішні жорсткі диски

Як не втратити особисті дані: чому краще зберігати файли в мережевому сховище NAS?

Купуючи комп'ютер або ноутбук, більшість користувачів з упевненістю довіряють їм зберігання найбільш важливих і цінних даних. Але, на жаль, в один не дуже вдалий день замість звичного завантаження Windows на екрані вашого ПК може з'явитися напис Error Hard Disk. Банальний стрибок напруги або вірус можуть геть вивести з ладу жорсткий диск, на якому зберігається вся особиста інформація. Особливо шкода, якщо ви втратите фотографії або важливі напрацювання.

17.08.2018 3873

Оригінальні подарунки коханій на день всіх закоханих

У цій статті ми допоможемо вибрати не тільки потужний і функціональний, а й потрібний і гарний подарунок, який вона оцінить.

08.02.2018 710

Як вибрати подарунок коханому на 14 лютого?

У нашій країні досить швидко прижився це добре і дійсно благородне свято закоханих. І щороку ми думаємо над тим, як порадувати кохану людину в цей день. Новий гаджет завжди був і залишається хорошим подарунком, але щоб правильно його вибрати, необхідно подумати про чоловіка, для якого ви його вибираєте.

07.02.2018 365
14.06.2017 597

Зовнішні жорсткі диски, які не бояться падінь

Японська компанія Sony представила свою нову лінійку жорстких дисків Sony PSZ-HC1T і PSZ-HC2T, які не бояться падати.

02.06.2017 899

Огляд: Adata HD720 - Водо-пилозахищений і ударостійкий зовнішній жорсткий диск

Зовнішній жорсткий диск HD720 - це надміцна новинка, виконана в стилі спортивної конструкції від компанії Adata. Вінчестер характеризується великою ємністю, відмінними показниками швидкості при обміні даними. Але головна його відмінність полягає в тому, що йому під силу будь-які жорсткі випробування на відповідність вимогам удароміцності, захисту від попадання води і пилу. Так що йому можна довірити надійний захист будь-яких даних.

21.03.2017 1702

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!