За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
0 800 216 800 Замовити дзвінок
 • Головна
 • Подарункові сертифікати | Brain
Certificates

Подарункові сертифікати

Вибір подарунка - завжди складна справа. Рідко кому припаде до душі даремний сувенір. А точно вгадати бажання навіть близької людини - завдання непросте. Інтернет-магазин ITbox і мережа магазинів Brain реалізували спільний проект, завдяки якому ви можете купити подарунковий сертифікат. Придбати і обміняти на товар подарункову карту можна в будь-якому з вищевказаних магазинів. Причому як онлайн, так і в офлайн точках.

Подарункові сертифікати не іменні, так що їх можна передати будь-якій людині, якій ви хочете зробити подарунок. Вони стануть універсальним рішенням в тих випадках, коли:

 • ви не знаєте точно, який подарунок хотів би отримати адресат;
 • бажання одержувача відомо, але це великий і дорогий подарунок. У такій ситуації сертифікат дозволить компенсувати частину вартості;
 • потрібно вручити багато однотипних подарунків, наприклад, на корпоративне свято.

При реалізації сертифіката варто врахувати кілька важливих моментів:

 • подарункові сертифікати інтернет-магазинів ITbox і Brain діють на обох сайтах, а також в офлайн магазинах мережі "Brain";
 • мають термін придатності (вказується на карті);
 • при купівлі товарів на суму, меншу ніж номінальна цінність сертифіката, різниця в ціні не повертається;
 • при покупці на більшу суму покупець доплачує різницю. При цьому можна оплатити замовлення декількома ваучерами;
 • не можна оплатити одним сертифікатом два і більше замовлень. Але можна придбати кілька товарів в рамках одного замовлення (одним фіскальним чеком);
 • подарунковою карткою не можна сплатити послуги;
 • дія сертифіката поширюється на акційні товари.

Нюанси використання вказані на самій картці. Так що з ними можна розібратися в будь-який момент.

Ми намагаємося бути максимально лояльними до всіх наших клієнтів. Тому подбали про можливість придбати подарункову карту не тільки за гроші, але і за безготівковим розрахунком.

У своєму оформленні карти не мають будь-яких тематичних атрибутів. Тому їх можна подарувати співробітникам як на корпоративну дату, так і на загальнодержавне свято або ювілей. Менеджерам не доведеться ламати голову про оригінальні і зручні для всіх подарунки. І кожен співробітник при цьому зможе отримати саме те, що йому необхідно.

BRAIN Sertifikat-1000
Подарунковий сертифікат на 1000 грн Brain/ITbox
1000 грн
BRAIN Sertifikat-200
Подарунковий сертифікат на 200 грн Brain/ITbox
200 грн
BRAIN Sertifikat-500
Подарунковий сертифікат на 500 грн Brain/ITbox
500 грн
BRAIN Sertifikat-100
Подарунковий сертифікат на 100 грн Brain/ITbox
100 грн

Офіційні положення про подарункові сертифікати

1. Загальні положення

1.1. «Подарунковий Сертифікат» (далі Сертифікат) - картка (випущений поліграфічним способом, на зворотній стороні якої нанесений її штрих код та витяг з положення «Про подарункові сертифікати»), яка протягом терміну дії Сертифікату надає право споживачу отримати будь-який товар та послуги в мережі магазинів Brain та в інтернет-магазині ITbox.ua (далі - Компанія) на території України із асортименту та за ціною, дійсними на момент отримання товару чи послуги, на загальну вартість, що дорівнює номіналу Сертифікату. Під придбанням Сертифікату мається на увазі сплата грошових коштів у сумі, що дорівнює номіналу Сертифікату, та є попередньою оплатою за товари чи послуги, що будуть передані в майбутньому пред’явнику Сертифікату

1.2. Правила оплати, отримання та обміну Сертифікатів регулюються цим Положенням.

1.3. Сторони, задіяні в процесі продажу Сертифікатів: Продавець – Товариство з обмеженою відповідальністю «Приватінвест». “Покупець Сертифікату” - фізична чи юридична особа, що сплатила кошти в розмірі номінальної вартості Сертифікату. Покупець має право передавати (відчужувати у будь-який законний спосіб) Сертифікат третій особі на свій розсуд та ризик. Тоді до такої третьої особи переходять усі права та обов’язки володіння Сертифікатом, що випливають із цього Положення. З моменту набуття у володіння Сертифікату, третя особа набуває статусу Покупця. Передаючи Сертифікат третій особі, Покупець зобов'язаний попередити таку третю особу про строк дії Сертифікату та ознайомити з умовами цього Положення.

1.4. “Номінал Подарункового сертифікату” - номінальна вартість Сертифікату, яку Утримувач Сертифікату може використати у вигляді платежу за товари або послуги в  мережі магазинів Brain та в інтернет - магазині ITbox.ua. Номінал Сертифікату вказується в гривнях та дорівнює його вартості.

1.5. «Строк дії Сертифікату» - строк, протягом якого Утримувач Сертифікату має право використати Сертифікат згідно даного положення.

1.6. «Утримувач Сертифікату» - фізична особа, яка володіє сертифікатом і має право використовувати Сертифікат. Утримувачем може бути “третя особа”, якій було передано Сертифікат.

1.8. Подарунковий сертифікат не є іменним. Покупець Сертифікату має право подарувати, або іншим чином передати Сертифікат третій особі. Компанія не несе відповідальності за те, кому і на яких підставах передається Сертифікат Покупцем або третьою особою.

1.9. Придбання Сертифікату означає згоду Покупця Сертифікату з цим Положенням.

1.10. Компанія залишає за собою право вносити на свій розсуд зміни до цього Положення.

2. Порядок придбання Сертифікату

2.1.Сертифікати можуть продаватися в магазинах торговельної мережі Продавця за їх номінальною вартістю за умови наявності їх у відповідному торговельному закладі. Внесення авансового платежу (придбання Сертифікату) можливе у вигляді готівкового та безготівкового розрахунку. Покупець Сертифікату вносить в касу Компанії суму грошових коштів, рівну номінальній вартості Сертифікату або перераховує грошові кошти в оплату Сертифікату в безготівковому порядку на розрахунковий рахунок Компанії.

2.2. Сертифікат не може бути сплачений за рахунок бонусів Brain Up.

2.3. В обіг введено Подарункові сертифікати наступної номінальною вартістю: 100 (сто), 200 (двісті), 500 (п’ятсот), 1000 (тисяча) гривень.

2.4 Зразок Подарункового сертифіката:

BRAIN Sertifikat-100
BRAIN Sertifikat-100
BRAIN Sertifikat-200
BRAIN Sertifikat-200
BRAIN Sertifikat-500
BRAIN Sertifikat-500
BRAIN Sertifikat-1000
BRAIN Sertifikat-1000

2.5. Сертифікат активується в день його продажу і дійсний до дати, вказаної на оборотній стороні Сертифіката.

2.6. Термін дії Сертифікату не продовжується. Якщо протягом терміну дії Сертифікату не буде реалізоване право на отримання товарів у межах номіналу Сертифікату, то зобов’язання Компанії щодо відпуску товарів в рахунок номіналу Сертифікату припиняється, а сума, сплачена за Сертифікат, залишається в розпорядженні Компанії.

2.7. Сертифікат в разі його втрати, розкрадання, псування не відновлюється; грошові кошти не повертаються.

2.8. Сертифікат обміну та поверненню не підлягає.

2.9. Якщо Сертифікат не використаний протягом його терміну дії, грошові кошти, сплачені за нього, поверненню не підлягають.

2.10. Компанія може відмовити Утримувачу Сертифікату в реалізації Сертифікату, якщо:

2.10.1. Утримувач не пред'явив Сертифікат для оплати товарів та послуг Компанії, або пред'явив інший документ, що містить ознаки підробки Сертифікату;

2.10.2. Утримувач Сертифіката пред'явив для реалізації Сертифікат з вичерпаним терміном дії;

2.10.3. Утримувач Сертифіката пред'явив Сертифікат, пошкоджений до ступеня неможливості прочитання його номера, номіналу і знаків захисту.

3. Порядок використання Сертифікату

3.1. Сертифікати приймається до реалізації в усіх магазинах мережі Brain. Компанія відповідно до умов цього Положення зобов'язується передати товар з наявних на момент пред'явлення Сертифікату у Компанії товарів будь-якій особі, яка пред'явила вказаний Сертифікат на наступних умовах: - Подарунковий сертифікат може бути пред'явлений повнолітньою дієздатною особою; - Подарунковий сертифікат може бути пред'явлений неповнолітньою особою тільки спільно з одним з батьків (законних представників).

3.2. Вся номінальна вартість Сертифікату використовується при купівлі товару одноразово і в повному обсязі, за одним фіскальним чеком. Утримувач Сертифікату може придбати один і більше одного товару чи послуги згідно номіналу Сертифікату.

Для реалізації права на отримання товарів і послуг у межах номіналу Сертифікату особа повинна передати касиру Сертифікат.

3.3. При обміні Сертифікатів на товари або послуги можливі три ситуації:

Вартість товару або послуги дорівнює номіналу Сертифікату; Вартість товару або послуги більше номіналу Сертифікату; Вартість товару або послуги менше номіналу Сертифікату.

3.4. У разі якщо сумарна вартість обраних товарів перевищує номінальну вартість, зазначену на Сертифікаті, різниця доплачується Утримувачем Подарункового сертифіката готівковими коштами в касу Компанії.

3.5. У разі якщо сумарна вартість обраних товарів або послуг менше номінальної вартості Сертифікату, різниця що утворилася Утримувачу Подарункового сертифіката не виплачується і вартість товару буде дорівнювати номіналу сертифікату.

3.6. Не допускається оплата Сертифікатом програмного забезпечення, медичних приладів  та інших товарів/сервісів/послуг, щодо яких діючим законодавством України встановлено ставку ПДВ 0%, 7% або звільнено від оподаткування ПДВ.

3.7. Допускається оплата Сертифікатом товарів, що беруть участь в акціях Компанії.

3.8. Допускається підсумовування декількох Сертифікатів для здійснення одноразової покупки.

3.9. Пошкоджені Сертифікати, в достовірності яких у представників Компанії виникли сумніви, до реалізації не приймаються.

3.10. В разі повернення товару або послуги, які були придбані з використанням Подарункового Сертифіката, повертаються тільки грошові кошти, які були сплачені як різниця між вартістю товарів або послуг та Номіналом Подарункового Сертифікату.

4. Додаткові умови

4.1. Компанія залишає за собою право вносити будь-які зміни до цього Положення в будь-який час в односторонньому порядку. Інформація про зміни умов розміщується на сайті Компанії, і загальнодоступна. Утримувач подарункового сертифіката повинен самостійно відслідковувати зміни в правилах використання Сертифікату.

4.2. Компанія не несе відповідальності за несанкціоноване використання Сертифікату, оскільки він є представницькими і не вимагає посвідчення особи.

.3. У разі настання форс-мажорних обставин, і неможливості реалізації в зв'язку з цим Сертифікату, Компанія звільняється від відповідальності.

4.4 Сертифікат не підлягає поверненню та обміну на грошовий еквівалент.

4.5 У випадку втрати, Сертифікат відновленню не підлягає.

4.6 Положення  вводиться в дію Наказом по підприємству.

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!