За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

Усі статті: Акумулятори до ДБЖ

Як вибрати джерело безперебійного живлення?

Держава-терорист Росія атакує енергетичну інфраструктуру України, у зв'язку з чим у країні введені віялові відключення електроенергії. Багато громадян зараз задаються питанням, як забезпечити працездатність техніки та гаджетів на якийсь час поки мережа знеструмлена? У цьому можуть допомогти джерела безперебійного живлення (ДБЖ або UPS, англ. аналог абревіатури).

08.02.2023 611

Рятуємося від блекауту. Список товарів, які допоможуть вистояти

Щоб у разі повного блекауту не довелося обходити десятки магазинів у пошуку потрібних продуктів, гаджетів та інших товарів, варто підготуватися заздалегідь. Ми склали великий список, куди увійшли як товари першої необхідності, так і корисні речі, здатні створити додатковий комфорт, але без яких можна протягнути.

14.12.2022 6176

Вибираємо акумулятор для ДБЖ

Акумулятор – один із ключових елементів джерела безперебійного живлення. Якщо грамотно вибрати батарею для ДБЖ, вона прослужить вам добрий десяток років (звісно, за умови правильної експлуатації).

27.11.2022 4656

ТОП 15 джерел безперебійного живлення – Рейтинг 2022 року

Джерело безперебійного живлення (ДБЖ, UPS) – це пристрій, який забезпечує автономну роботу обладнання у разі вимкнення електроенергії. Час роботи буде залежати від ємності вбудованого акумулятора. Більшість моделей розраховані на кілька хвилин, щоб забезпечити нормальне вимкнення, а деякі можуть підтримувати роботу більше години.

16.09.2022 19705

Як захистити комп'ютер від стрибків напруги та інших проблем з електромережею?

Навіть у мирний час в Україні спостерігалися проблеми з електромережею, пов'язані з використанням застарілого обладнання та зношеністю ліній електропередач. Зараз ситуація погіршилась через регулярні атаки на нашу енергетичну інфраструктуру.

03.07.2018 6458

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!