За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

Усі статті: ДБЖ UPS

Як вибрати джерело безперебійного живлення?

Держава-терорист Росія атакує енергетичну інфраструктуру України, у зв'язку з чим у країні введені віялові відключення електроенергії. Багато громадян зараз задаються питанням, як забезпечити працездатність техніки та гаджетів на якийсь час поки мережа знеструмлена? У цьому можуть допомогти джерела безперебійного живлення (ДБЖ або UPS, англ. аналог абревіатури).

08.02.2023 666

Рятуємося від блекауту. Список товарів, які допоможуть вистояти

Щоб у разі повного блекауту не довелося обходити десятки магазинів у пошуку потрібних продуктів, гаджетів та інших товарів, варто підготуватися заздалегідь. Ми склали великий список, куди увійшли як товари першої необхідності, так і корисні речі, здатні створити додатковий комфорт, але без яких можна протягнути.

14.12.2022 6482

ТОП 15 джерел безперебійного живлення – Рейтинг 2022 року

Джерело безперебійного живлення (ДБЖ, UPS) – це пристрій, який забезпечує автономну роботу обладнання у разі вимкнення електроенергії. Час роботи буде залежати від ємності вбудованого акумулятора. Більшість моделей розраховані на кілька хвилин, щоб забезпечити нормальне вимкнення, а деякі можуть підтримувати роботу більше години.

16.09.2022 19988

Для чого потрібен ПБЖ і чи можна без нього жити?

Прагнення вберегти дорогі електроприлади і комп'ютерну техніку - одна з головних причин, через які й були розроблені джерела безперебійного живлення (ІБП). Розглянемо, які особливості мають ці пристрої, і кому вони необхідні.

12.07.2019 4287

Як захистити комп'ютер від стрибків напруги та інших проблем з електромережею?

Навіть у мирний час в Україні спостерігалися проблеми з електромережею, пов'язані з використанням застарілого обладнання та зношеністю ліній електропередач. Зараз ситуація погіршилась через регулярні атаки на нашу енергетичну інфраструктуру.

03.07.2018 6645

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!