За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

APC Back-UPS RS 800VA (BX800CI-RS): кращий ДБЖ для наших умов

img

Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS RS 800VA (BX800CI-RS) розроблявся спеціально для використання в електричних мережах країн СНД, відомих своїми частими перепадами напруги, щоб убезпечити користувачів і їх влаштування під час проблем з електромережею.

Потужність цього ДБЖ складає 480 Вт (800 ВА), і при максимальному навантаженні він здатний протриматися до 14 хвилин. Для підключення периферії передбачено відразу 4 євровилку, так що ви можете сміливо приєднувати до нього комп'ютери, роутер, монітор, касовий апарат і т. п. Діапазон вхідного напруги при роботі від мережі коливається в межах від 150 до 280 В. Передбачені також фільтри для телефонних ліній.

ИБП APC Back-UPS RS 800VA

У комплекті з ДБЖ поставляється ПО для розширених налаштувань і перегляду історії подій (Логів), а також автоматичного завершення роботи системи у випадку відключення електроживлення.

APC Back-UPS RS 800VA має розміри 290x430x240 мм і відрізняється відносно невеликим для даного класу пристроїв вагою (9 кг). У ньому задіяна обслуговуюча акумуляторна батарея RBC17 із захистом від протікання. Час її повного заряду - 8 годин. У разі перезавантаження ІПБ заміна запобіжника не потрібно, оскільки в цьому пристрої він автоматичний.

ИБП APC Back-UPS RS 800VA

Висновок

ДБЖ APC Back-UPS RS 800VA - Це один з найдієвіших способів захистити своє обладнання від стрибків напруги в електричних мережах. Тому зайве говорити, що дане обладнання обов'язково має бути не тільки в кожному офісі, але і в квартирі.

04.09.2013 269
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!