За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

Усі статті: Карти пам'яті

Як не втратити особисті дані: чому краще зберігати файли в мережевому сховище NAS?

Купуючи комп'ютер або ноутбук, більшість користувачів з упевненістю довіряють їм зберігання найбільш важливих і цінних даних. Але, на жаль, в один не дуже вдалий день замість звичного завантаження Windows на екрані вашого ПК може з'явитися напис Error Hard Disk. Банальний стрибок напруги або вірус можуть геть вивести з ладу жорсткий диск, на якому зберігається вся особиста інформація. Особливо шкода, якщо ви втратите фотографії або важливі напрацювання.

17.08.2018 3848

Як відновити дані з карти пам'яті microSD?

Кожен з нас щодня використовує інформацію на цифрових носіях - до таким ставляться жорсткі диски комп'ютера, CD/DVD/BD-диски, флеш-накопичувачі, карти Micro SD в смартфонах. Хтось слухає музику, хтось переглядає фото або знімає фото, що відразу зберігається на зовнішньому носії.

14.09.2017 10713

Чому смартфонам завжди не вистачає пам'яті?

Які ж із найбільш популярних мобільних додатків вимагають найбільше вільного місця в сховищі?

26.06.2017 402

Представлені перші в світі супершвидкісні карти пам'яті формату UFS

Сьогодні без карт пам'яті вже складно обходитися. Адже кількість мультимедіа контенту, програм і додатків постійно зростає. Однак весь цей час кардинальних змін на цьому ринку не відбувалося. Єдине, що змінювалося так це швидкість передачі даних і обсяг флеш-карт. Але з приходом такого стандарту як 4K з'явилася потреба в інших більш швидкісних носіях інформації. Тому компанія Samsung розробила новий формат флеш-карт - Universal Flash Storage (UFS), які за швидкістю читання даних можуть зрівнятися з твердотільними дисками SSD.

08.07.2016 1384

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!