За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

Усі статті: Зарядні пристрої

Чому телефон дуже довго заряджається?

Мобільний телефон на те і мобільний, що не прив'язаний до одного місця. Помітно нівелювати це може повільна зарядка, через яку доводиться годинником бути прив'язаним до розетки.

01.03.2023 36339

Чи можна заряджати телефон не «рідної» зарядкою?

Коли ви опиняється в гостях, і під рукою не виявляється рідної зарядки для смартфона, виникає питання – чи можна використовувати інший ЗП? Також подібне питання виникає, коли оригінальний блок губиться або виходить з ладу.

07.10.2017 8499

Чому телефон сильно гріється?

Більшість користувачів смартфонів напевно бачили ролики, на яких телефони загоряються або вибухають. Тому, якщо ваш гаджет починає грітися, закономірним є питання, наскільки це безпечно.

05.10.2017 25398

Як швидко зарядити телефон?

Кожен стикався із ситуацією, коли до виходу з дому залишилося зовсім небагато часу, а телефон практично повністю розряджений. У цьому випадку постає питання, як максимально зарядити телефон за обмежений проміжок часу.

27.09.2017 7901

Міні-ГЕС для зарядки мобільних телефонів

Кожному мандрівникові знайома ситуація коли десь в лісі або горах раптом сідає батарея мобільного телефону. Перспектива бути відрізаним від цивілізації не настільки приваблива, адже всяке може трапитися. Однак умільці знайшли вихід з цієї ситуації. І мова йде не про сонячні панелі, вітряні турбіни, і навіть не про запасні акумуляторні батареї.

08.09.2016 891

Ніякої електрики: Стікер для бездротової зарядки гаджетів

Ніякої електрики: Стікер для бездротової зарядки гаджетів

23.06.2016 595

Все чого ми не знаємо про бездротову зарядку: Міф і правда!

Людські уми давно задаються питанням про передачу електрики по повітрю. Найвидатнішим вченим, що працюють у цій галузі, був Нікола Тесла, і саме його праці взяті за основу в передачі змінного струму на відстані в сучасних бездротових зарядних пристроях для гаджетів. Звичайно, до передачі струму на великі відстані справа поки не дійшла, але деякі успіхи в розробці бездротових зарядок вже є, і їх удосконалення відбувається з кожним роком. Але поки в даний момент часу сучасні мобільні пристрої прив'язані до вічно плутаються проводах.

02.06.2014 265

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!