За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд HP DJ Ink Advantage 2645 (D4H22C): просто друкарська фабрика

img

   Ви знаєте наскільки зручно робити на одному пристрої і роздруківки, і «скани», і копії, а також відправляти факси, якщо у вашому розпорядженні МФУ серії DJ Ink Advantage 2645 від HP.

   Стилізація Advantage 2645 чимось схожа на друковану фабрику, що виділяє пристрій із загальної маси. Органи управління розташовані настільки зручно, та й приймати готові матеріали вельми комфортно. Малі габарити МФУ не створять проблем з установкою.

   Швидка настройка здійснюється за допомогою поставляється ПО, а управління - з панелі з ЖК-екраном (5 см).

   Пристрій обладнаний струменевим принтером, у можливості якого входить друк матеріалів високої якості. Максимально можливий дозвіл (4800х1200 точок) дозволить роздруковувати на ньому фотографії, а дозволу в 600 dpi достатньо для отримання якісного тексту.

   Сканування стане для вас вельми простою справою. Щоб отримати копію, достатньо натиснути всього одну кнопку. Якість документа при цьому складе 1200 dpi, а глибина кольору - 24 біта. Зберегти документи можна на комп'ютері в багатьох форматах, або відправити готовий «скан» на пошту. Прискорити роботу з багатосторінковими документами допоможе технологія автоподачи документів.

HP DJ Ink Advantage 2645

 

   Крім того, сканер суміщає в собі функції факсу і копіра. Останній за цикл видає 50 копій, може збільшити масштаб від 25% до 400% сканируемого документа, і максимальну якість складе 600х300 пікселів.

    Відправляти факсом можна навіть документи в кольорі. Його пам'ять може містити до 99 сторінок. На відправку одного аркуша піде 4 с. Також пам'ять факсу розрахована на 99 абонентських номерів і є можливість швидкого набору.

    Скорострільністю апарат не блищить, за хвилину він може видавати 7 сторінок з текстом або 4 аркуша з кольоровим зображенням. До того ж перша копія вийде через 17 с. Швидкість сканування складає 3 листа в кольорі в хвилину або 5 аркушів ч / б.

   МФУ досить економічний і не вимагає дорогих витратних матеріалів. Ресурсу картриджів вистачить на 200 сторінок кольорового друку та 360 текстових документів.

   Bисновок

    HP DJ Ink Advantage 2645 - універсальний пристрій з мінімальними витратами на друковану продукцію і простим управлінням.

    Його можна рекомендувати для невеликого офісного приміщення і вдома.

21.10.2014 43
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!