За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд HP DJ Ink Advantage 2545 WiFi: МФУ для домашнього друку

img

   Нова модель МФУ Advantage 2545 із серії DJ Ink від HP володіє повним набором функціональності для якісного друку та сканування навіть в домашніх умовах.

   Елегантний продуманий дизайн, зручне розташування органів управління і лотків для подачі і готових документів - все це присутнє в пристроях компанії. До того ж габарити МФУ (425x552x252 мм) розташовують до його комфортної установці на будь-якому столі.

   З заднього боку розміщений лоток подачі аркушів з регулюванням ширини (60 аркушів), прийом готового матеріалу здійснюється знизу, на висувається піддоні (25 аркушів). Між вихідний прорізом і сканером є кришка, що відкриває швидкий доступ до заміни картриджів.

   Advantage 2545 оснастили планшетним сканером з роздільною здатністю 1200 точок з максимальною глибиною кольорового зображення 24 біта. Максимальний формат сканованих документів не повинен перевищувати 216х297 мм. Зберегти отриманий документ можна в форматах JPEG / JPG, TIFF, PDF, PNG, BMP.

HP DJ Ink Advantage 2545 WiFi

 

   Сканер може повністю замінити копіювальний апарат. Простий вибір режиму (монохром / колір) здійснюється кнопками на панелі, а інформацію про настройках користувач бачить на екрані (5 см). А ось коригування яскравості копії, доведеться проробляти на комп'ютері.

    Кольоровий принтер з технологією термальною струменевого друку, видає відбитки пристойної якості за будь-якої печатки. Результат після сканування може становити 1200 точок, а при стандартному копіюванні - 600х300 dpi. На принтері можна друкувати і кольорові фотографії - 4800х1200 точок.

   Aле швидкістю друку апарат не блищить. Перший кольоровий документ ви будете чекати 24 с, а монохромний - 17 с. Всього в хвилину принтер друкує 7 аркушів в хвилину, а знизивши якість цей процес можна довести до 20 сторінок друкованого тексту в хвилину.

   Ресурс картриджів становить 300 і 260 аркушів А4 тексту і кольорових зображень відповідно. Щомісячна рекомендована навантаження складає 1000 аркушів.

HP DJ Ink Advantage 2545 WiFi


   Основною фішкою МФУ є Wi-Fi приймач для управління пристроєм з будь-якого куточка приміщення. До того ж додається софт дозволить налаштувати документ до його виведення на друк.

   У перелік програмного забезпечення входить HP Printer Control, що дозволить сканувати документи і передавати їх на мобільний пристрій, Auto Wireless Connect допоможе швидко підключити МФУ до бездротової мережі, а AirPrint забезпечить друк без проводів для пристроїв Apple.

   Bисновок

   Advantage 2545 показує гарні результати якості друку і сканування.

   Скорострільність і малий місячний обсяг друкованої продукції пристрою не дозволяє використовувати його в офісі, але в домашніх умовах він буде почувати себе цілком затишно.

20.10.2014 69
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!