За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд HP DJ Ink Advantage 1515: Економний «багатоверстатник»

img

   Компанія Hewlett-Packard добре відома своєю комп'ютерною технікою. Ще б адже це один з основних світових гравців. Однак оргтехніка від цього американського виробника нітрохи не гірше. Взяти хоча б серію DJ Ink, а конкретніше струменевий Advantage 1515.

   Це МФУ «3-в-1» допоможе швидко і, головне, недорого відсканувати, роздрукувати і скопіювати документи. Виробник запевняє, що воно забезпечить серйозний обсяг друку при малих затратах і поміститься в будь-якому місці.

   Пристрій використовує для роботи 2 картриджа HP 650: чорний і триколірний. Ресурс їх становить 360 і 200 сторінок відповідно. Для друку можна використовувати різні носії: папір, фотопапір, наклейки, конверти, листівки, але виробник радить зберігати щільність носіїв на рівні 75 г / м ². Лотки вміщають 60 аркушів на вході, і 25 аркушів на виході. Підтримується також двухстороння друк за умови установки додаткових драйверів.

 HP DJ Ink Advantage 1515

   Advantage 1515 вміє працювати з форматами А1, А4, А6, В5 і DL (конверти розміром 110х220 мм). Важливо, що якість друку цього «малюка» залишається на високому рівні: 1200 dpi для кольорового друку і 600 dpi - чорно-білою. Швидкість друку: ч / б - 7 сторінок в хвилину, кольорова - 4 сторінки. Завантажувати пристрій рекомендується не більше ніж на 1000 сторінок А4 на місяць.

   Для сканування Advantage 1515 використовує планшетний сканер, що підтримує формати PDF, JPEG, PNG, TIFF, BMP. Максимально-можливий розмір області сканування - 216x297 мм, з якістю 24 біт.

   При роботі копір не виробляє багато шуму, та й попередній розігрів відбувається досить швидко. Максимальна кількість копій - 9 екземплярів за один прихід.

   Споживана потужність МФУ становить 10 Вт в робочому режимі, що відповідає загальноприйнятим екологічним стандартам ЕNERGY STAR (5 - 40 ° C).

 HP DJ Ink Advantage 1515

   МФУ поставляється в комплекті з двома картриджами (трибарвним і чорним), кабелем живлення, інструкцією і ПО на компакт-диску, а ось USB-кабель купується окремо. Advantage 1515 працює на Windows і Mac OS.

   Bисновок

   DJ Ink Advantage 1515, це справжній «багатоверстатник» серед доступних МФУ.

   Воно забезпечить вам швидке копіювання, сканування і друк документів, фото, листівок і пр. Документів.

15.10.2014 42
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!