За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Відеокарта GIGABYTE GeForce GT720 1 ГБ

img

GIGABYTE GeForce GT720

Доступна продуктивність

Модель GeForce GT720 від GIGABYTE - це відеоадаптер початкового рівня, тому найкраще він спрацюється з недорогими мобільними рішеннями.

Приріст до 70%

Відеокарта базується на модифікованому чипі GF117 з тактовою частотою ядра - 938 МГц, пам'яті - 1000 МГц. Завдяки технології GeForce® Experience, продуктивність моделі на 70% вище в порівнянні з інтегрованою графікою.

Nvidia Boost 2

Вся лінійка відеокарт GT 700м підтримує технологію Boost 2.0 для «розгону» карти і збільшення тактової частоти.

GIGABYTE GeForce GT720

NVidia Optimus

Дана технологія сама вирішує, яку графіку (вбудовану або дискретну) використовувати. Для нескладних завдань офісного характеру (веб-серфінг, документообіг), технологія підключить інтегроване ядро, а для чого щось серйозніше (ігри, тривимірна графіка) задіює потенціал дискретного прискорювача.

NVIDIA FXAA

Нова технологія згладжування NVIDIA FXAA забезпечує ідеальні лінії при мінімальних вимогах до процесора і дозволяє отримати неймовірно чітку «картинку».

GIGABYTE GeForce GT720

Потокове аудіо

Домашнє відео з багатоканальним звуком без стиснення - це реальність! Відеокарта вміє працювати з TrueHD і кодеками DTS-HD.

NVIDIA PureVideo HD

За відео без перешкод, чистоту зображення, чітке масштабування «картинки» і яскравість перенесення кольорів відповідає PureVideo HD - технологія, що поєднує HD-декодування і постобработку відео.

NVIDIA Adaptive V-Sync

GeForce GT720 позбавить від розривів зображення і тремтіння кадру. Технологія Adaptive V-Sync автоматично усуває все зайве, що може дратувати очей.

10.11.2014 80
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Схожі статті

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!