За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд GIGABYTE GeForce 210 1024Mb (GV-N210SL-1GI): вибираємо універсальне низькопрофільне рішення

img

   Недорогі відеокарти нерідко оснащені пасивними системами охолодження, позбавленими будь-яких вентиляторів. Адже що встановлюються на них графічні процесори не мають сильного нагріву через невисокі показників продуктивності. Втім, їх можливостей більш ніж достатньо для роботи з двомірної графікою, а також перегляду фільмів з роздільною здатністю Full HD.

   Модель GeForce 210 1024Mb від GIGABYTE при своїй невисокій вартості здатна забезпечити продуктивність, достатню навіть для запуску не дуже вимогливих ігор, особливо створених до 2010 року.

   Графічний чіп карти працює на частоті 520 МГц, а відеопам'ять GDDR3 - на 1200 МГц. Як і більшість моделей такого рівня, розрядність шини пам'яті тут становить 64 біта.

 GIGABYTE GeForce 210 1024Mb (GV-N210SL-1GI)

   Для охолодження використовується великий алюмінієвий радіатор, повністю накриває графічний процесор і мікросхеми пам'яті. При цьому бажано, щоб в корпусі комп'ютера все-таки був реалізований хороший «протяг», інакше при максимальних навантаженнях можливі перегріви. Це особливо актуально, якщо корпус тісний.

   Дане рішення не тільки відрізняється малою довжиною (197 мм), але ще і відноситься до числа низькопрофільних рішень, за необхідності VGA-роз'єм від'єднується. У такому випадку для підключення монітора або телевізора залишаються ще DVI-I і HDMI.

GIGABYTE GeForce 210 1024Mb (GV-N210SL-1GI)

   Споживана відеокартою GIGABYTE електроенергія невисока - для готової системи буде цілком достатньо блоку живлення на 300 Вт.

   Висновок:

   GeForce 210 1024Mb від GIGABYTE, відмінно підійде для недорогих офісних систем і мультимедійних комп'ютерів.


   Це абсолютно не ігрова модель, проте невимогливі ігри вона потягне. Головні переваги моделі полягають в наявності пасивної системи охолодження і її невисокої вартості.

16.07.2014 37
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Схожі статті

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!