За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд GIGABYTE GeForce GTX770 4096Mb (GV-N770WF3-4GD): ігрова міць і ефективне охолодження

img

Відкрите, подібні GeForce GTX770 4096Mb від GIGABYTE, це просто знахідка для «торішній» геймера. Так, коштує це задоволення немало, але така покупка повністю виправдана, адже вона дозволяє грати, у що завгодно на максимумі.

GPU працює на тактовій частоті 1046 МГц і забезпечує продуктивність достатню для запуску будь-якої сучасної іграшки. А з великими обсягами даних йому допомагає справлятися 4096 МБ відеопам'яті GDDR5 7010 МГц. Як і будь-яка інша геймерская відеокарта такого рівня, дана модель володіє шиною пам'яті шириною в 256 біт.

GIGABYTE GeForce GTX770 4096Mb

Охолодженням тут займається фірмова система WindForce 3X з трьома вентиляторами. Передача тепла тут відбувається по теплових трубках. Це дуже ефективне рішення, яке забезпечує вкрай низький рівень нагрівання. Важливо також відзначити, що при мінімальних навантаженнях дана система охолодження не виробляє занадто багато шуму. Але навіть при максимальних значеннях він нижчий, ніж у конкурентів.

З такою системою охолодження можна сміливо займатися розгоном, благо, що потенціал у карти досить великий, а в комплекті з нею поставляється необхідне програмне забезпечення.

Як і більшість подібних моделей, дана карта оснащена відразу чотирма відеовиходами. Це HDMI, DisplayPort і 2xDVI. При необхідності їх можна задіяти і одночасно. Максимальна підтримувана роздільна здатність становить 4096x2160 пікселів.

GIGABYTE GeForce GTX770 4096Mb

Відеокарта дуже вимоглива до блоку живлення: необхідна потужність не нижче 600 Вт Також перед покупкою слід врахувати, що довжина цієї плати 292 мм і підібрати відповідний корпус.

Висновок:

Якщо ви хочете не просто грати, а конкретно «шпальти» на максимумі, то GeForce GTX770 4096Mb від GIGABYTE - це ваш вибір.

 

Крім високої продуктивності, у неї хороший розгінний потенціал, а також надійна система охолодження, що гарантує відсутність перегрівів.

10.09.2014 84
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Схожі статті

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!