За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд GIGABYTE GeForce GT610 1024Mb (GV-N610SL-1GI): вибираємо найтихішу відеокарту

img

   Відекрти, подібні GT610 1024Mb від GIGABYTE, призначені для систем, в яких важливо не продуктивність, а тиша під час роботи. А значить, у них відсутня активне охолодження.

Продуктивності процесора досить для того, щоб забезпечити комфортний перегляд фільмів у високому дозволі або роботу в графічних редакторах. А от про сучасних іграх доведеться забути, хіба що зовсім невимогливі, та й то на низьких налаштуваннях.

Технічні характеристики даної моделі наступні: процесор GeForce GT610 працює на частоті 810 МГц, обсяг RAM GDDR3 1 ГБ 1200 МГц. Що ж до розрядності шини пам'яті, то вона складає всього лише 64 біт. Для підключення відеокарти потрібен вільний PCI-Express x16 2.х, який є в будь-якому більш-менш сучасному ПК. Що ж до блоку живлення, то цілком вистачить потужності в 300 Вт.

GIGABYTE GeForce GT610

Карта відноситься до розряду низькопрофільних, а значить, може бути встановлена ​​в будь-який корпус. Для цього достатньо просто від'єднати VGA-роз'єм і зняти задню панель, замінивши її коротшою з комплекту. Однак деякі проблеми з установкою все ж можуть виникнути: розмір радіатора відрізняється значними габаритами. Але завдяки цьому ви можете не бояться перегрівів, навіть якщо корпус погано вентилюється.

А наявність роз'єму HDMI на увазі також підключення до телевізора.

Таким чином, перед нами рішення, яке ідеально підходить для складання мультимедійного комп'ютера (HTPC).

 GIGABYTE GeForce GT610

До речі, можна задіяти одночасно обидва роз'єми, адже продуктивності для цього достатньо.

Висновок:

GT610 1024Mb від GIGABYTE, це типова недорога відеокарта з пасивним охолодженням.

Її призначення - недорогі системи, власники яких не «страждають» іграми, але стурбовані рівнем шуму системи охолодження.

В цілому це відмінне рішення для мультимедійної системи або офісного ПК.

01.08.2014 36
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Схожі статті

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!