За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд GIGABYTE Radeon HD 6450 1024MB (GV-R645-1GI): вибираємо графіку для мультимедійних розваг

img

Найчастіше мультимедійні комп'ютери (HTPC) збираються в невисоких корпусах, куди просто неможливо помістити комплектуючі стандартних розмірів. Саме для таких випадків і виробляються низькопрофільні відеокарти з пасивним охолодженням, що дозволяє знизити загальний рівень шуму. Однак такий підхід загрожує перегрівом системи. Тим більше, що організувати нормальні повітряні потоки, які б обдували всі комплектуючі, в тісному корпусі можливо далеко не завжди. Так що іноді краще все ж придбати модель з вентилятором. Шуму більше, зате ніяких проблем зі стабільністю роботи як у випадку з Radeon HD 6450 від GIGABYTE.

З технічної точки зору дана низькопрофільна модель з активним охолодженням, не являє собою нічого видатного. Типове рішення початкового рівня, якісно виконане і оснащене всім необхідним.

GIGABYTE Radeon HD 6450 1024MB

Графічного процесора Radeon HD6450 625 МГц і відеопам'яті 1024 МБ GDDR3 1100 МГц, більш ніж достатньо для того, щоб обробляти 2D-графіку і дивитися фільми у високому дозволі.

Користувач може підключити одночасно два монітори з роздільною здатністю до 2560x1600 пікселів допомогою DVI-D, HDMI і VGA (D-Sub). У кращих традиціях подібних відеокарт, роз'єм VGA закріплений не на самій платі, а підключається до неї за допомогою спеціального шлейфу. Тобто його легко можна від'єднати, що дає можливість встановлення графічного адаптера в невисокий корпус. При довжині плати в 183 мм з цим не виникне жодних проблем навіть у дуже обмежених умовах.

GIGABYTE Radeon HD 6450 1024MB

Дана графіка досить економна і споживає не надто багато електроенергії. Однак для її установки бажано все ж, щоб комп'ютер був оснащений блоком живлення потужністю в 400 Вт.

Висновок:

Рішення Radeon HD 6450 1024MB від GIGABYTE може стати гарним вибором для організації HTPC з низькопрофільним корпусом.

 

Дана карта відмінно приживеться і в недорогому офісному комп'ютері, який використовується виключно для інтернету, електронної пошти та роботи з документами.

18.04.2014 21
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Схожі статті

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!