За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд GIGABYTE GeForce 210 1024Mb (GV-N210D3-1GI): доступна карта для систем HTCP

img

   Продовжуючи тему не витратного апгрейда офісного ПК, компанія GIGABYTE представила на ринку відеокарту GeForce 210, яка в своєму арсеналі несе безліч сучасних технологій.

    Невеликі габарити відеоадаптера дозволять встановити його в невеликий корпус (197x121 мм), а низький профіль не дасть загородити роз'єми PCI-e при використанні двох і більше відеокарт (24 мм). Карта підключається за допомогою PCI Express 2.0 з 16-ю процесорними потоками.

    Побудований цей прискорювач на базі чіпа GT218, частоту якого знизили на 13% в порівнянні з референсним аналогом. Так само урізали і частоту шейдерних процесорів з 1400 МГц до 1240 МГц. Але все-таки одне покращення мається: замість пам'яті DDR II тут задіяли більш швидку пам'ять DDR III, яка працює на частоті 1200 МГц, на відміну 1000 МГц аналога від nVidia.

    Набір пам'яті складається з чотирьох 256 МБ-чіпів зі швидкістю відгуку 1,2 нс і «спілкується» з відеоядром через шину 64-біт.

    Ядро карти дотримується норм 40 нм техпроцесу з фізичним розміром 57 мм 2 і вміщує в себе 260 млн транзисторів. Графічний чіп містить у собі чотири блоки ROP, 8 текстурних блоків, 16 потокових процесорів. При максимальному навантаженні процесор досягає частоти 650 МГц.

GIGABYTE GeForce 210 1024Mb (GV-N210D3-1GI)

 

   Знаковим відзнакою відеокарти є технологія NVIDIA PhysX, без якої неможливо уявити 3D-ігри. На основі унікальних наборів фізичних алгоритмів ця технологія дозволяє з точністю відтворювати поведінку частинок при вибухах, передавати особливості тканин, речовин в реальному часі. Правда, більшість сучасних ігор доведеться встановлювати на мінімальні настройки, а при таких параметрах робота цієї технології не видна.

   Ще одна технологія від nVidia не залишить байдужим тих користувачів, які переглядають відео в інтернеті. CUDA technology розкриває весь потенціал відеоможливостей графічного прискорювача і дозволяє прискорити роботу системи при відтворенні відео з високою роздільною здатністю.

    На інтерфейсну панель винесені самі затребувані відеовиходи: VGA, DVI, HDMI з можливістю передачі звуку на телевізор або монітор цифрового якості (HDA). До того ж для розширення робочого простору можна вивести зображення на пару моніторів.

    Крім іншого, адаптер можна задіяти в зв'язці з іншими картами (SLI).

    Bисновок
 
   Відеокарта GIGABYTE GeForce 210 може стати відмінним компонентом при апгрейді недорогого ПК.

   Хоч ігровий потенціал прискорювача і «зарубаний» вузької шиною, але використовувати її як акселератора для декількох моніторів або в системах HTCP буде цілком виправданим рішенням.

03.11.2014 50
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Схожі статті

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!