За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

TRUST GXT 120 Wireless Gaming: дротова точність на бездротової технології

img

«Ігрова миша» - це словосполучення відразу ж починає розбурхувати нашу уяву: космічні форми, нереальні можливості і захмарна ціна. У більшості випадків так воно і є. Але є й такі екземпляри, здатні поламати відтворені стереотипи.

До таких можна віднести комп'ютерну мишу під ім'ям TRUST GXT 120. В її назві також є приставка Wireless Gaming, що показує її приналежність до сектору бездротових ігрових маніпуляторів.

TRUST GXT 120 Wireless Gaming

Стильний сучасний дизайн миші нітрохи не в збиток її функціональності. Керувати нею зручно: прогумоване покриття не дає пристрою ковзати в руках, а значить не вимагає прикладати додаткових зусиль, що дуже корисно при тривалій роботі з мишею. Крім двох основних кнопок і ролика прокрутки, на корпусі TRUST GXT 120 можна знайти ще дві функціональні клавіші праворуч, клавішу дабл-кліка і кнопку миттєвого перемикання чутливості оптичного сенсора. Всі 7 кнопок органічно поєднуються і зручно розташовані, натискання їх відбувається на інтуїтивному рівні. А високоточний сенсор забезпечує швидке і точне пересування курсору на швидкостях 1000/1600/2000 dpi. Що ж ще потрібно при динамічних шутерах або захоплюючих стратегіях? ..

Для з'єднання з ПК, TRUST GXT 120 використовує радіо інтерфейс. Максимальний радіус дії передавача - до 8 м. Це дозволить вам комфортно грати в ігри або «серфіть» в Інтернеті на великому моніторі або вашому телевізорі, підключеному до ПК. До речі, сам передавач можна сховати в спеціальний отвір на підошві пристрої, що зручно при транспортуванні, а також захищає радіомодуль від випадкової втрати.

TRUST GXT 120 Wireless Gaming

Як джерело живлення для TRUST GXT 120 служить 1 звичайна батарейка, формату АА, яка забезпечить близько 150 годин безперервної роботи пристрою. А фірмова система інтелектуальної економії енергії може значно продовжити термін роботи заряду. Її суть в автоматичному відключенні миші після 10 хвилин бездіяльності. Для зворотного включення досить натиснути будь-яку кнопку на пристрої.

 

Висновок:

 

TRUST GXT 120 Wireless Gaming - одна з найкращих пропозицій на ринку бюджетних геймерських девайсів. Зручна ігрова миша, з непоганим функціоналом і бездротовим підключенням припаде до душі як звичайним користувачам, так і просунутим користувачам.

26.03.2014 45
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!