За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

TRUST Pebble Wireless Mouse: стильний бездротовий «камінчик» із узбережжя

img

Європейський бренд TRUST не потребує представлення, так як мишки, навушники, клавіатури цього виробника радують відмінною якістю виконання і хорошою ергономікою вже не перший рік. Бездротова модель маніпулятора Pebble Wireless Mouse відрізняється ще й особливим дизайном, в стилі морської гальки на узбережжі, завдяки якому її неможливо сплутати з конкурентами.

 

Головною особливістю Pebble Wireless Mouse є її вроджена ергономічність. Миша досить компактна (100x62x31 мм) і важить всього 50 г. Додаткове колесо прокрутки має чіткий, добре помітний хід, а її краї прогумовані для кращого обхвату пальцями. Правда, розраховане даний пристрій на правшів - ліва частина корпусу злегка витягнута для великого пальця, так що лівшам все ж варто придивитися до іншої моделі.

 

Дизайнери компанії згладили всі кути і додали «гризунові» обтічну форму, а до того ж завдали текстовий принт - крім чорно-білої розмальовки, у продажу доступні також біло-блакитна модель з чорним текстом і чорно-біла з салатовим.

 мышка TRUST Pebble Wireless Mouse

Цей незвичайний «звірятко» відрізняється підвищеною чутливістю, причому спеціальна кнопка DPI дозволяє миттєво змінювати швидкість переміщення курсору в межах 1000-1600 dpi. Цікаво, що Bluetooth-приймач моделі за розмірами не перевищує розмірів 50-копійчаної монети, тому його не обов'язково виймати з USB-порту комп'ютера або взагалі зберігати всередині мишки.

 

Харчується "гризун" стандартними батарейками АА (з'їдає трохи, приблизно 1-2 штуки раз на 2 місяці) і забезпечує надійний сигнал на відстані до 8 м на частоті 2,4 ГГц.

 

Теоретично пристрій працює з будь операційною системою, так що встановлення додаткових драйверів не потрібно.

 

Висновок

 

Забудьте про проводи і громіздких комп'ютерних мишах, так як TRUST Pebble Wireless Mouse позбавлена ​​всякого дискомфорту в роботі, а навпаки ще й володіє яскравою пам'ятною зовнішністю і підвищеною чутливістю за помірну вартість.

05.02.2014 33
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!