За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

TRUST GXT 34 Laser Gaming Mouse (18249): високоточна лазерна миша для геймерів

img

У віртуальному поєдинку не обійтися без надійних і точних ігрових маніпуляторів, які також повинні бути досить зручними.

Лазерна миша TRUST GXT 34 Laser Gaming Mouse (18249) відрізняється високою точністю і може використовуватися на будь-якій поверхні: від дерева до скла. Чутливість регулюється в межах від 400 до 3400 dpi одним натисканням кнопки.

Мышь TRUST GXT 34 Laser Gaming Mouse

Всього у цієї мишки сім кнопок, дії яких можна задавати за допомогою поставляється в комплекті ПО. Важливо і те, що всередині маніпулятора присутній спеціальний модуль пам'яті, який запам'ятовує всі налаштування користувача, обрані ним профілі.

Мишка відрізняється складною ергономічною формою. Вона зручно лягає в руку і тримається в ній як влита, і не ковзає завдяки гумовим вставкам. А тефлонові ніжки гарантують вам плавне ковзання при проходженні місії. Дуже приваблива зовні оформлення з використанням червоного та сірого кольорів відразу ж дає зрозуміти, що перед вами саме ігрова миша.

Мышь TRUST GXT 34 Laser Gaming Mouse

Для використання даної мишки потрібен USB-порт і операційна система Windows 7, Vista або XP. З іншими ОС миша буде працювати як звичайна, і у користувача не буде можливості задіяти всі її унікальні можливості.

Про високу якість TRUST GXT 34 Laser Gaming Mouse говорить і той факт, що виробник надає на цей маніпулятор три роки гарантії.

Висновок

Миша TRUST GXT 34 Laser Gaming Mouse дозволить вам не тільки успішно проходити найскладніші віртуальні місії, а й отримувати від ігрового процесу максимум задоволення і комфорту.

22.11.2013 37
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!