За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Sony 30mm f / 2.8 SAM: універсальний фікс-об'єктив

img

Мати у своєму арсеналі універсальну «лінзу» з високою якістю картинки мрія кожного фотографа. Тому ми представляємо вам об'єктив 30mm f / 2.8 SAM від Sony з фіксованою фокусною відстанню.

Абревіатура на корпусі об'єктива може розповісти про багатьох його достоїнствах. Позначення SAM підкаже досвідченому фотографу про можливості зйомки якісного відео або швидкого фокуса на потрібному об'єкті. Об'єктив наділений мікромотором для тихої і швидкої фокусування.

MACRO дає можливість знімати дрібні об'єкти з близької відстані, причому картинка на виході буде 1: 1. А символ DT означає що це «скло» можна почепити тільки на камери з матрицею формату APS-C.

Sony 30mm f/2.8 SAM

Об'єктиви Sony з фіксованою ФВ, хоч і мають не складну конструкцію, але завжди відрізняються високою якістю зображення. Максимальне відносне отвір «скла» - f / 2,8, а діафрагма складається з 7-ми пелюсток, що на знімку дуже красиво розмиває задник. З підвищенням диафрагменного числа до f / 22 фото отримає ідеальну різкість по всьому полю кадру. Маючи ФР в 30 мм (45 мм в еквіваленті) цей об'єктив може застосовуватися практично для будь-якого жанру зйомок. 

Висновок

Невеликий і легкий фікс-об'єктив 30mm f / 2.8 SAM для систем Sony Alpha прекрасно доповнить колекцію вже наявних у вас об'єктивів.

А якість знімків з ним настільки чудово, що він цілком може стати вашим «штатниками».   

20.08.2014 45
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!