За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Sony 16mm f / 2.8 for NEX: «шірік» для NEX-систем

img

   Ширококутова «оптика» дає можливість максимально показати світ через призму об'єктива, наприклад, така як 16mm f / 2.8 від Sony для беззеркалок NEX.

   На зменшеної матриці фокусна відстань об'єктива складе прикордонні 24 мм, тобто стільки скільки треба, щоб на фотографії передній план плавно відводив ваш погляд за обрій.

   На магнієвому корпусі об'єктива вмістився лише привід доведення фокуса, рештою функцій можна управляти через меню камери. У оптичну схему входить і асферичне скло, яке зменшує ризик появи хроматичних аберацій.

   Швидко зловити об'єкт у фокус допомагає безшумний ультразвуковий мотор (SSM), що благотворно позначається на зйомці відеороликів. Незважаючи на підтримку фокусування тільки по контрастності, це не заважає «лінзі» точно фокусуватися.

Sony 16mm f/2.8 for NEX

 

   Великий діапазон діафрагми дозволить знімати як при недостатньому освітленні (f / 2,8), так і з підсвічуванням (f / 22).

   До того ж об'єктив можна вдосконалити за допомогою насадок. Так, VCL-ECF1 перетворить його в «риб'яче око», а це відмінний спосіб виділити свої «фотки». АVCL-ECU1 - дозволить збільшити кут огляду до 20 мм (еквівалент 35 мм).

   Sony славиться своєю оптикою, що повною мірою відбилося і тут: магнієвий корпус, металевий байонет, відсутність люфтів.

   Висновок

   Об'єктив Sony 16mm f / 2.8 прекрасно підійде для зйомки міських джунглів і природи.

   Цей компактний і легкий «млинчик» можна також використовувати в якості штатної оптики.

30.09.2014 39
Пов'язані товари
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!