За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Sony 30 mm f / 3.5 macro for NEX: ідеальний «Макро»

img

Беззеркальние камери зі змінною оптикою серії NEX від Sony користуються величезною популярністю у фотолюбителів. Адже вибір «лінз» цих пристроїв найширший, в тому числі є і 30 мм «оптика» з функцією макро.     

 

В цьому випадку від розробника в першу чергу чекали компактності, а вийшло зовсім навпаки - «лінза» (62x56 мм) важить 138 г.

Але чому ж об'єктив не зробили у вигляді маленького «млинчика»? Все дуже просто, «скло» забезпечили опцією «Макро», а тут, самі розумієте, все тільки збільшується, а не зменшується. Максимальна межа від переднього скла складає цілих 9,5 мм при зображенні об'єкта на знімку 1: 1! Це дуже круто, навіть для таких чималих розмірів.

Sony 30 mm f / 3.5 macro for NEX

Для своїх 30 мм «лінза» веде себе чудово: швидко фокусується, забезпечує відмінну різкість в центрі кадру при отворі f / 3,5 з високим контрастом і м'яким боке, до того ж немає ніяких спотворень. Діафрагма прикривається до f / 22, але занадто закручувати її ми не рекомендуємо, так як конструктив «Макро» не дозволить отримати хорошу різкість в кадрі вже після f / 16.

«Скло» добротно зібрано, упаковано в металевий корпус, причому кільце фокусування теж з металу. Комплектується об'єктив блендой з вирізом за формою кадру, що дуже допомагає при зйомці дрібних об'єктів.

Висновок

Оптика від Sony з 30-мм ФР просто знахідка для любителів макрозйомки. Але так само відмінно справляється і з іншими сюжетами (портрет, пейзаж, відео).

Добротна збірка в «металі» і що видається якість знімків вища за вартість об'єктива, що приємно дивує.     

29.08.2014 28
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!