За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Sony 55-210mm f / 4.5-6.3 for NEX: для зйомки на середніх і дальніх відстанях

img

   Здійснити зйомку віддалених об'єктів або ж на середніх дистанціях вам допоможе об'єктив 55-210mm для бездзеркальних систем NEX від Sony.

   Якість зборки перебуває на високому рівні. Корпус з магнієвого сплаву збереже систему лінз від зовнішніх впливів, а металеве кріплення прослужить довгий період. Та й виглядає він в такому виконанні більш ніж солідно.

   Об'єктив «темний», адже домогтися «світла» при апертурі f / 4,5 на короткому фокусі і на довгому f / 6,3 у нічний час без штатива досить складно, але при достатньому освітленні цілком реально. Адже об'єктив обладнаний стабілізатором (Optical Steady Shot), що дозволить виграти пару «стопів» в витримці.

   Починаючи з мінімальних ФР і повністю відкритою апертури різкість знімка чудова, а зменшення відносного отвору ще краще промальовує задній план (f / 22). Таке рішення стане в нагоді при зйомці пейзажів.
 

Sony 55-210mm f/4.5-6.3 for NEX:

 

   На цю «оптику» можна прекрасні портрети, як класичні, так і крупним планом, стане в нагоді і діапазон фокусних відстаней в зйомці репортажу, спортивних заходів та дикої природи. Адже зменшення кута огляду на кроп-форматі веде до збільшення ФВ (83 - 315 мм).

   Але все ж «лінза» цілком компактна (108x64 мм), а з одягненою блендой її довжина складе 210 мм в викручених стані і 165 мм в складеному. Вага в 345 г сприяє гарному балансу камера / об'єктив.

   Висновок

  «Оптика» 55-210mm від Sony відноситься до універсальних об'єктивам, адже щоб ви не знімали, якість буде дивовижним.

   Основні гідності - міцний корпус і наявність стабілізатора.

24.10.2014 41
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!