За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Sony 16-105mm f / 3.5-5.6 DSLRA / SLT: мегауніверсал для Sony і Konica

img

    Чим більше діапазон фокусних відстаней в об'єктива, тим універсальніше він у експлуатації. «Оптика» DT 16-105mm f / 3.5-5.6 від Sony - яскравий представник таких «лінз».

   Об'єктив має кріплення Alpha-mount і підходить до дзеркальних фотоапаратів Sony Alpha і Konica Minolta з форматом матриць APS-C.

   Фокусні відстані роблять його універсалом, адже при меншій матриці діапазон ФР складе 24 - 157 мм, що означає захоплення від широкого кута до діапазону телефото. Так що на мінімальних значеннях фокусних відстаней  пейзажні знімки будуть чудовими. «Довгі» значення предпочтительней використовувати для зйомки віддалених об'єктів, а на середньому діапазоні можна здійснювати портретну зйомку.

   М'який ефект дефокусировки досягається 7-пелюсткової діафрагмою при максимальному відкритті f / 3,5. Втім як і відмінна різкість по всьому кадру (f / 27).

Sony 16-105mm f/3.5-5.6 DSLRA/SLT

 

   Конструктив об'єктива (15 елементів / 11 груп) включає в себе асферические елементи і просвітлені лінзи, що в рази покращує оптичні характеристики «оптики» і зменшує поява паразитних спотворень.

   Об'єктив має систему внутрішнього фокусування, що залишає його габарити постійними (72x83 мм / 470 г), а на передній нерухомий елемент можна накручувати світлофільтри. Це відбивається і на швидкості фокусування.

   Відсутність «стаб» компенсується стабілізацією Steady Shot вбудованої в камеру.

   Bисновок

   Як бачите, об'єктив 16-105mm від Sony компактний, обладнаний якісними лінзами і має в запасі весь діапазон затребуваних фокусних відстаней, що дозволяє використовувати його для будь-якої зйомки.

30.10.2014 43
Пов'язані товари
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!