За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд Samsung SCX-3405: вибираємо економне бездротове МФУ

img

Сьогодні в сучасному світі практично всі інновації націлені на економію ресурсів і збереження екології на планеті. Ви також можете посприяти цьому, просто замініть свій старий чорнильний принтер новим МФУ SCX-3405 від Samsung.

Девайс виконаний у звичному для багатьох аналогічних апаратів цього виробника дизайні, такого собі скриньки. Виглядає це симпатично, дорікнути нема в чому. Збірка теж очікувана, на найвищому рівні: ні скрипів, ні люфтів, всі рухомі частини працюють плавно. А застосування матового пластика в оформленні надовго збереже естетичний вигляд пристрою, навіть при інтенсивному використанні.

Всі елементи управління знаходяться на виділеній панельці праворуч від лотка видачі паперу. Серед них двухстрочний LED-індикатор і кілька функціональних кнопок: харчування, запуск / зупинка друку, копіювання, активація WPS і заповітна клавіша включення еко-режиму. Все гранично ясно і просто. Якщо і виникнуть якісь питання, то відповіді на них ви спокійно знайдете в мультимовну керівництві користувача, яке йде в коробці, разом з кабелем живлення і USB-коннектором.

Samsung SCX-3405

Основу «скриньки» становить лазерний друкований механізм, з роздільною здатністю 1200x1200 dpi. При такій якості швидкість друку у форматі А4 становить 20 стор. / Хв. Шкода тільки, що вона ч / б.

Також на борту пристрою є сканер. Його зірке око має оптичний дозвіл 600x600 dpi, яке можна поліпшити апаратно до 4800x4800 dpi. А повна сумісність сканера зі стандартами TWAIN і WIA забезпечить тісну «співпрацю» з будь-якими графічними додатками. Ну а якщо вам потрібно просто «розмножити» документ без використання ПК, то до ваших послуг повноцінний автономний ксерокс. Якщо вірити виробникові, то всього за одну хвилину ви зможете отримати до 20 ч / б копій у форматі А4. Тут також варто згадати і про декілька попередньо встановлених режимах копіювання, які здорово полегшать вам життя: друк плакатів, друк N-up, копіювання посвідчень і клонування.

Samsung SCX-3405

А в чому ж його економія? Вся справа в заповітній кнопочке Samsung Eco-Button. Після її натискання ваш пристрій перенастраивается в еко-режим. А це тягне за собою зниження витрати тонера, використаного паперу та електроенергії. Тобто, всього одне натискання - і ваш принтер стане економити ваші ресурси автоматично. До того ж до ваших послуг також додаток Samsung Easy-Eco Driver, яке допоможе швидко налаштувати колір, якість та інші параметри друку для ще більш раціонального використання ресурсів. Крім цього, тут же ви зможете вести статистику витрат використаного паперу, тонера і навіть споживання електроенергії.

До плюсів моделі можна віднести і наявність популярного сьогодні бездротового підключення через мережу Wi-Fi. Так що, під'єднати до принтера смартфон або планшет для безпосереднього друку у вас не складе ніяких труднощів.

Висновок:

SCX-3405 від Samsung однаково відмінно підійде для повсякденного використання в офісах і стінах будинку.

Надійність робочих вузлів і найширший вибір робочих налаштувань забезпечить довгий і комфортне використання пристрою, а можливість прямого контролю витрат зробить ваш робочий процес рентабельніше.

14.04.2014 123
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!