За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд БФП SAMSUNG SCX-4655FN (SCX-4655FN/XEV): Чотири за ціною одного

img

Монохромні БФП міцно закріпилися на офісних столах великих компаній і впритул підібралися до домашнього споживачеві. Адже прості в експлуатації багатофункціональні пристрої «4-в-1» скорочують займане технікою простір в рази, а модель SAMSUNG SCX-4655FN ще й коштує стільки ж, як один окремо стоїть агрегат.

 

Дизайн SAMSUNG SCX-4655FN витриманий у класичному діловому стилі - ніякого глянцю, ні єдиного шансу відбитками пальців, розлучень і пилу. Апарат відмінно впишеться і в домашній, і в офісний інтер'єр, адже він відносно легкий і невеликий: 410x295x388 мм / 9,7 кг. Панель управління пристроєм виконана під нахилом, оскільки для роботи задіюються лише фронтальна і верхня частина, так що SCX-4655FN можна встановити в невеликій ніші, в кутку, під столом. Головне пам'ятати, що МФУ при роботі виділяє тепло і забезпечити йому гарний тепловідвід. На тиловій панелі розташовані комунікаційні порти USB 2.0, Ethernet і роз'єм живлення.

 

У ролі монохромного копіра SCX-4655FN пропонує стандартний набір можливостей. На панелі керування задається щільність, кількість копій від 1 до 99 сторінок і масштабування в межах 25-400%. Оригінал печатки можна розмістити безпосередньо на склі або відправити через автоподатчик з ємністю до 40 аркушів. Для сканування однієї сторінки А4 апарату потрібно приблизно 15 секунд, що цікаво в SCX-4655FN є спеціальний режим копіювання, у якому на одному аркуші модно розмістити 2 або 4 копії. Для більш комфортної друку товстих оригіналів (журналів, книг) притискної блок апарату піднімається на 40 мм.

 МФУ SAMSUNG SCX-4655FN

Друга складова SCX-4655FN - принтер, який може бути задіяний з будь-якої сучасної «операционкой», включаючи платформи смартфонів і планшетів. Від моменту надходження даних до виходу першого аркуша апарату потрібно всього 10 з, загальна швидкість друку - 24 листа A4 в хвилину, хоча цей показник безпосередньо залежить від типу паперу і щільності тексту. Двосторонній друк працює тільки в ручному режимі, вибір дозволу також не передбачено - по умовчання воно декларується до 1200 dpi. Для досягнення максимального результату радимо скористатися трьома градаціями сірого і відключити еко-режим. Стандартний лоток для автоматичної подачі вміщує 250 сторінок, при заповненні тонером площі листа на 5%, картридж зі збільшеним ресурсом на 2500 відбитків доведеться міняти через 10 повних завантажень. Виробник зазначає, що апарат поставляється зі стартовим картриджем на 1000 сторінок.

 

Важливо, що в SCX-4655FN реалізовано відразу декілька технологій економії електроенергії, тонера і папери: у наявності еко-режим, зменшення кількості тонера, можливість друку декількох документів на одному аркуші, опція напівжирного шрифту, друк сірим і фірмова утиліта Easy Eco Driver для налаштування параметрів економії.

 

Наступне втілення нашого БФП - сканер, що працює через фірмову утиліту або безпосередньо з програми, сумісного з TWAIN або WIA-інтерфейсом. Максимальний оптичний дозвіл пристрою - 600x600 крапок / дюйм, інтерполяційне - д про 4800x4800 точок / дюйм. Що цікаво, при підключенні до ПК можливості SCX-4655FN значно розширюються і до них додається можливість ініціювання сканування безпосередньо з пристрою.

 МФУ SAMSUNG SCX-4655FN

Наявність факсу дозволяє використовувати SCX-4655FN як модем зі швидкістю до 33,6 кбіт / с і приймати на МФУ до 500 сторінок. Причому пристрій оснащений функцією автодозвону на 209 номерів і додатково, в допомогу офісному секретарю, можливістю мульти-розсилки документів, а також захистом від стороннього доступу.

 

Висновок

SAMSUNG SCX-4655FN - це універсальне БФП, що включає збалансований набір функцій чотирьох пристроїв: принтера, сканера, копіра і факсу. Демократична вартість апарату дозволяє використовувати його як основний «документообразующій» центр в офісі і з таким же успіхом застосовувати для індивідуального домашнього користування.

11.11.2013 12
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!