За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд SAMSUNG SL-M2070FW c Wi-Fi (SL-M2070FW / XEV): найкраще багатофункціональний пристрій для сучасного офісу

img

Ергономіка офісного принтера повинна бути практичною і продуманої, такий наприклад, як в моделі SL-M2070FW від Samsung. Додамо, що цей МФУ може працювати через Інтернет і вміє висилати копії документів на «електронку», так що ціни йому немає.

Розібратися, що і де в принтері SL-M2070FW неважко: вгорі лоток для подачі на сканер, під ним сканер, тут же панель управління, а внизу власне сам друкує апарат з лотком подачі в нього паперу.

Кришка сканера відкривається з фронтальної сторони, що дуже зручно і практично. Утримується вона фіксаторами, так що тримати однією рукою її не доведеться, інакше як розташувати сканований документ на склі. Сканувати в кольорі, і в ч / б градаціях, при цьому дозвіл може досягати в нормальному стані 1200х1200 точок, а при збільшенні 4800х4800 точок. Підтримує ПО сканера двостороннє сканування, «скан» кількох документів на одній стороні аркуша А4, сканування для відправки на пошту або по факсу. Пам'ять факсу здатна зберігати до 500 сторінок (7 МБ).

SAMSUNG SL-M2070FW

Принтер розрахований на обслуговування невеликого офісу. Лазерний барабан здатний видати відтиск з дозволом 1200х600 точок, що для офісних документів дуже пристойно. Але якщо ви хочете справити враження на партнерів якістю документів, то можна підвищити його до 4800х600 пікселів. Швидкість видаваних копій обмежується 20 листами за хвилину, але правда чекати першого документа доведеться 8,5 с. крім того, друк можна робити безпосередньо в електронний документ.

З принтером SL-M2070FW ваш офіс буде ще сучаснішою, адже підтримка бездротових технологій і пряме підключення до Інтернету суттєво полегшать роботу співробітникам (Wi-Fi, Ethernet). Програмне забезпечення, що постачається в комплекті, дозволяє дистанційно керувати МФУ з мобільного гаджета (Easy Printer Manager), відправляти документи адресату на електронну пошту і зберігати файли в будь-якому форматі (Easy Document Creator). Але, крім того, Easy Eco Driver економить ресурс картриджа і паперу.

Блок управління хоч і великий, але розібратися з керуванням пристрою простіше простого. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і піктограмкі на клавішах дружелюбно налаштовані до користувача. Всього один дотик, і принтер вже економить тонер або налаштовує захист бездротового з'єднання (WPS).

SAMSUNG SL-M2070FW

Ергономічний корпус МФУ не вимагає багато місця (406x359,6x253 мм), а ресурс друкованих сторінок на місяць складе 10 000 аркушів.

Висновок

Компактний принтер SAMSUNG SL-M2070FW підвищить продуктивність в офісі і забезпечить його друкованими матеріалами високої якості.

А можливість дистанційної роботи дозволить отримувати копії документів завжди вчасно, де б ви не знаходилися.

24.08.2014 53
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!