За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд Canon MG4240: вибираємо «струйник» з Wi-Fi

img

   Найзворушливіші моменти життя ми поспішаємо закарбувати на фото. Але зовсім не обов'язково показувати їх приймальнику в фотолабораторії, адже завдяки простому і компактному МФУ MG4240 від Canon можна друкувати знімки самому, головне вчасно заправляти картриджі.

   MG4240 - це одне з найбільш компактних МФУ на ринку, що займає мало місця і вельми легке (449x304x152 мм / 5,7 кг). Управління агрегатом інтуїтивно зрозуміле: активні процеси висвічуються на кольоровому 6,2 '' ЖК-екрані, а спосіб друку і пр. Задається відповідними клавішами.

    В основі МФУ - струменевий принтер з двома картриджами FINE з розміром краплі 2 пл. Принтер забезпечує максимально-допустиме дозвіл 4800x1200 пикс і відмінна якість друку. Швидкість тут дещо відстає від «лазерів» - 5,7 кольорових зображень в хвилину і 9,9 чорно-білих. Серед особливостей варто виділити друк без полів (10х15 см), друк брошур, плакатів, одночасну друк декількох сторінок на одному аркуші, масштабування і двосторонню друк.

  Canon MG4240

   Принтер «заправляється» як листами формату А4, так і фотопапером різних типів щільністю до 300 г / м ². Для подачі передбачена нижня і верхня касета, а сама печатка проводиться декількома способами: через USB-підключення, безпосередньо з карт пам'яті (SD, MS, MMC і їх підвиди) після установки драйверів і бездротовим способом по Wi-Fi. Завдяки спеціальним програмам (PIXMA Cloud Link, Apple AirPrint) МФУ роздруковує фото з ​​хмарних сервісів і мобільних пристроїв.

   Дозволи кольорового сканера з CIS-датчиком (1200х2400 dpi) цілком достатньо для високоякісних зображень з різноманітних поверхонь. Серед особливостей сканера - скан фото та документів, створення захищених файлів PDF, сканування в хмару і відправка на почуя. Швидкість сканування - орієнтовно 14 мс.

   У комплекті з МФУ поставляються необхідні картриджі, диск з драйверами, USB-кабель і документація. Працює MG4240 під ОС Windows і MacOS.

   Висновок

   Як бачите, МФУ MG4240 від Canon - це вельми економічний «комбайн».

  Цей компактний агрегат можна рекомендувати тим користувачам, які не тільки багато фотографують, а й воліють самі друкувати відзнятий матеріал.

24.10.2014 54
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!