За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд Canon MG2440 (8328B007): висока швидкість друку для дому та офісу

img

Компанія Canon відома не тільки своїми фотокамерами, а й оргтехнікою, зокрема багатофункціональними пристроями (БФП) з струменевим технологією, з високою якістю друку і швидкістю.

 

Виробник гордо заявляє, що в цих БФП задіяні друковані головки з використанням технології FINE, з краплями чорнила розміром до 2 пл. Таким чином, забезпечується друк з роздільною здатністю до 4800 точок на дюйм.

Canon MG2440 однаково добре підходить для роздруківки документів формату А4 і фотографій. Максимальна роздільна здатність друку при цьому може досягати 600x4800 dpi. Швидкість чорно-білого друку складає 8 стор / хв, а кольоровий - 4 стор / хв.

МФУ Canon MG2440

У БФП використовуються два картриджа: з чорною фарбою (PG-445) і кольоровий (CL-446). Їх ресурс однаковий і становить 180 сторінок, що непогано для струменевого принтера. Можна використовувати також звичайний папір, щільністю до 105 г/м2 або фотопапір до 300 г/м2. За один раз в лоток поміщається до 60 аркушів.

Для сканування застосовується сканер зі світлочутливої ​​матрицею, виготовленою за технологією CIS (Contact Image Sensor). Така матриця хороша тим, що не споживає багато електроенергії і готова до роботи відразу ж після включення, так як їй не потрібен попередній розігрів. До того ж, використання CIS-матриці дозволяє помітно зменшити габарити пристрою і його вага (у MG2440 ці показники становлять 426x306x145 мм і 3.5 кг). Та й шуму при роботі такий сканер виробляє небагато. Що ж стосується якості сканування, то у розглянутої нами моделі глибина кольору сканера становить 48 біт. При цьому вважається, що для переважної більшості випадків достатньо і 24 біт.

МФУ Canon MG2440

БФП поставляється в комплекті з USB-кабелем та кабелем живлення, стартовим комплектом картриджів, інструкцією, диском з драйверами і ПЗ. Для використання пристрою необхідно, щоб на комп'ютері була встановлена ​​ОС Windows XP/Vista/7/8 або Mac OS X не нижче 10.6.8.

Пристрій відповідає всім загальноприйнятим екологічним стандартам. Споживана їм потужність складає 9 Вт При цьому наявність функції автоматичного вимкнення означає, що електроенергія не буде використовуватися даремно.

Висновок

БФП Canon MG2440 забезпечує одночасно високу якість швидкісного друку. Пристрій чудово підійде для роздруківки документів і фотографій, тому його можна використовувати як вдома, так і в офісі, враховуючи його компактні габарити.

07.11.2013 3
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!