За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

БФП CANON i-SENSYS MF4730

img

МФУ CANON i-SENSYS MF4730

Універсальність

Багатофункціональний пристрій i-SENSYS MF4730 від CANON поєднує монохромний принтер, сканер і копір. На тлі конкурентів модель відрізняють компактні габарити, похила панель із змінним кутом і цілий ряд клавіш для швидкого доступу до основного функціоналу.

Швидкість

Скільки ви зазвичай чекаєте виходу першої сторінки з принтера? Ніколи не підраховували? З i-SENSYS MF4730 і не доведеться - адже перша копія вийде вже через 6 с після постановки завдання. Загальна швидкість становить до 23 стор./хв. при дозволі 600 dpi. Здійснивши прості налаштування можна досягти більш професійної якості - 1200 dpi для друку документів з високою деталізацією, графікою, дрібними шрифтами і півтонами.

МФУ CANON i-SENSYS MF4730

Ефективність

Скористайтеся автоматичним лотком на 35 аркушів, щоб не стояти біля МФУ і не закидати їх по одному. Нагинатися також не потрібно - панель піднімається екраном вгору, встановлюється вертикально, словом максимально адаптується до споживача. На монохромному ЖК-дисплей відображається до 5 рядків необхідної інформації.

Нестандартні формати

i-SENSYS MF4730 - не такий вже простачок, яким здається. Він уміє друкувати і на звичайному папері, і на прозорій плівці, конвертах, етикетках, щільному папері з щільністю 60-163 г/м². У режимі копіювання працює як з «голими» текстами, так і фотографіями. А сканування можливо з 24-бітний глибиною, підходящою для більшості зображень.

МФУ CANON i-SENSYS MF4730

Економний

Дане МФУ досить економне пристрій, що важливо в століття постійно зростаючих рахунків за електрику. Пристрій споживає 1,4 Вт в «сплячому» режимі плюс оснащено універсальним картриджем. Він містить барабан, тонер, чистячі елементи, які всі разом надзвичайно економні і придатні до вторинного застосування.

21.01.2015 340
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!