За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд Brother DCP-1512R: вибираємо економний МФУ для офісу

img

   Компанія Brother є одним з провідних гравців індустрії оргтехніки. Представляємо вам новинку, МФУ DCP-1512R, яке поєднало в собі все, що потрібно для функціонування офісу.

    Дизайн МФУ серйозно позначається не тільки на естетичності, але і зручності експлуатації: основний корпус - темний, зона прийому та видачі відбитків - світла для швидкого визначення юзером. Управління DCP-1512R організовано на невеликому ЖК-екрані і парі кнопок біля нього. Комплекс дуже компактний (385x340x255 мм / 7 кг), тому запросто поміститься в невеликому приміщенні.

   Розташування робочих блоків тут стандартно: сканер відкривається зверху, внизу мається лоток для автоматичної подачі паперу (місткість - 150 аркушів) і прийому документів. А готова робота в макс. кількості 50 штук укладається збоку, приблизно посередині між принтером і сканером.

   В розпорядженні МФУ - кольоровий сканер з можливістю відображення формату А4. Дозвіл сканера збільшується методом інтерполяції з 600x1200 до 19200x19200, тому можете уявити, яка якість матеріалу вас чекає на виході. Але головною його особливістю стала відправка отриманих копій у вигляді вкладень електронної пошти, сканування в файл і у вигляді «картинки».

  Brother DCP-1512R

   Дозвіл ксерокопіювання трохи нижче «Сканія» - 600х600, але це не впливає на якість друку, навіть навпаки - розганяє процес до 20 копій в хвилину в форматі А4. Максимальна кількість копій обмежено 99 листами за один сеанс, а сам документ можна масштабувати в межах 25-400%. Ось тут то і знадобляться драйвера для різних «операционок» (TWAIN, WIA і SANE), які йдуть в комплекті поставки DCP-1512R.

    Друкована частина представлена ​​лазерним монохромним принтером з максимальною роздільною здатністю друку 2400х600 точок. Швидкість агрегату на порядок вище струменевих «колег» і становить 20 стор. / Хв. Виробник обіцяє безшумну друк при його роботі і роздільні фотобарабан / тонер-картридж для зменшення витрат. До речі, разом з МФУ DCP-1512R вже йде картридж на 1000 сторінок і фотобарабан з ресурсом 10 тис. Сторінок, після чого його необхідно замінити.

    Bисновок

   Brother DCP-1512R дійсно універсальний, завдяки своїм габаритам, продуктивності та економного витраті матеріалів.

   Результат роботи МФУ перевершить всі ваші очікування, а тому рекомендуємо його для покупки і установки в офісах з невеликою місячною нормою друку, копіювання і сканування.

23.10.2014 79
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!