За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд Brother MFC-J6910DW з Wi-Fi: МФУ з можливостями бездротового друку і копіювання з водяними знаками

img

Робота не вовк, але «втекти в ліс» або до іншого підряднику цілком може, якщо забути про технічне оснащення офісу. Але одним факсом сьогодні не обійтися - сучасний бізнес вимагає наявність багатофункціональних пристроїв з копіром, принтером, тим же факсом, Wi-Fi і картами пам'яті, «печаткою по повітрю» і ще купою всього, чим володіє модель МФУ MFC-J6910DW від відомої компанії Brother .

 

Говорити про дизайн подібних рішень немає сенсу - всі вони однотипні і відповідають єдиному офісному стилю. Правда, в даному випадку потрібно звернути увагу на габарити: 540x489x331 мм/18, 5 кг - непросто розмістити на звичайному робочому столі.

 

Доречніше зупиниться на ергономіці та оснащенні MFC-J6910DW. Конфігурація МФУ стандартна: зверху розташована кришка сканера (макс. формат А3), на передній панелі - сенсорний 8,3 см LCD-дисплей з матовим покриттям. Біля екрану згруповані кнопки управління, а трохи нижче - панель зі слотами для кард-рідерів (Memory Stick / Memory Stick Pro, Multimedia Card / Plus / Mobile) і USB-портом. Ще нижче - вихідний лоток на 50 аркушів, основною на 500 аркушів і автоподатчик на 35 аркушів. Особливу увагу в оснащенні МФУ варто звернути на простий і швидкий доступ до змінних картриджам, що робить роботу ще приємніше. Ліворуч можна виявити роз'єми для телефонного та мережевої лінії, а також для телефонного апарату, ззаду - лоток для друку одиничних екземплярів, наприклад, фото. До слова, меню та розміщення керуючих елементів настільки зрозуміло, що в них розбереться навіть початківець користувач, що працює з МФУ вперше.

 MFC-J6910DW

Швидкість друку тексту на MFC-J6910DW дуже висока - 35 стор. / Хв (чорно-біла) печатки і 27 стор. / Хв (кольорова). Фотодрук, природно, помедленнее - 10 кольорових знімків на хвилину і 12 чорно-білих. Максимально дозвіл стандартно - 6000x1200 dpi, однак особливістю моделі стала можливість друку «по повітрю» за допомогою Wi-Fi-адаптера стандарту 802.11b/g/n.

 

Можливості сканування розраховані на максимальний формат А3 з роздільною здатністю 2400x2400 точок / дюйм. Пристрій має масу варіантів зберігання відсканованого матеріалу, і один кращий за інший: безпосередньо на ПК, на FTP-сервер, USB-накопичувач, електронну пошту, карту пам'яті, на файл-сервер або в програму розпізнавання символів. При цьому швидкість сканування кольорового зображення А4 становить 4,49 с, монохромного - 3,39 с.

 

Досить і варіантів копіювання документів, починаючи від декількох сторінок на одному відбитку і закінчуючи плакатної двостороннім друком. Але найбільш цікава функція нанесення водяних знаків - при бажанні ви зможете відзначити будь-який документ грифом «Секретно», «Копія», «Черновик» або власним малюнком, ліченим з USB-накопичувача.

 MFC-J6910DW

Вбудований факс порадує широкими можливостями програмування. Одних тільки номерів тут можна зберегти до сотні, плюс зробити одночасну розсилку на 50 обраних номерів не відходячи від комп'ютера. Єдине, що бентежить, так це відсутність телефонної трубки, однак до МФУ можна підключити будь-який зовнішній телефон включаючи DECT.

 

Висновок

Підсумовуючи вищесказане, зазначимо, що MFC-J6910DW залишає лише позитивні враження.

 

Це професійне, потужне МФУ стане незамінним для будь-якого офісу, надаючи широкі можливості друку, сканування, копіювання з водяними знаками та факсимільного зв'язку. До того ж, пристрій оснащений Wi-Fi-модулем, що значно розширює сферу його застосування.

04.04.2014 58
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!