За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд Brother DCP-7057R (DCP7057R1): доступна компактність і продуктивність

img

    Компанія Brother славиться своєю оргтехнікою, і нове МФУ для задоволення «офісних», потреб це в черговий раз підтверджує. Знайомтеся, DCP-7057R.  

   Управління пристроєм здійснюється з панелі управління, на якій є невеликий інформативний РК-екран. Меню інтуїтивно зрозуміле і не вимагає окремого вивчення. Крім того, розташування кнопок настільки ергономічне, що можна навіть не дивитися на їх позначення.


   Розташування робочих блоків також комфортно. Кришка сканера відкривається з фронтальної сторони, на ній є лоток для безперервної подачі і прийому документів. Завантажувальний ящик для принтера знаходиться знизу і висувається вперед (250 листів). А роздруковані документи вкладаються в нішу між сканером і принтером (100 листів).


   МФУ оснащено планшетним сканером з можливістю сканування форматів понад А4. Дозвіл сканируемого документа можна збільшити шляхом інтерполяції до 19200 dpi, що гарантує колосальне якість матеріалу на виході. Так само його можливостей вистачить на те, щоб робити копії з 16-ю бітами на канал і розрізненням до 256 градацій сірого кольору. Відсутність мережевого інтерфейсу не заважає сканеру поміщати отримані копії для відправки на пошту.


   Дозвіл при ксерокопіюванні трохи нижче від сканируемого (600х600 пікс), що, загалом-то, на якість документів не особливо впливає, а навіть навпаки, прискорює процес отримання копій. Копір видає за хвилину 20 аркушів з текстовим наповненням в форматі А4. Отримання графічних зображень дещо менше (16 лист / хв). До того ж копію можна масштабувати від 25% до 400%. Максимальна кількість копій за один сеанс обмежена 99 листами.


Brother DCP-7057R


   Що стосується принтера, то він лазерний, монохромний. Швидкість друку складає 20 ст. / Хв, а максимальний дозвіл досягає 600х2400 пікс. Крім автоподачи є приймач і для ручної подачі паперу. Принтер може безпечно працювати з щільністю паперу від 163 г / м 2 до 20 г / м2, а якщо він «наїсться» папери, то її можна швидко витягти через задню отдвіжную стінку.


   У комплекті з МФУ поставляється картридж з ресурсом на 1000 аркушів, а максимальний ресурс фотобарабана 12000 копій, після чого його потрібно буде замінити.


   Підключення відбувається за допомогою USB, так що він може працювати з усіма «осями» і драйверами TWAIN, WIA (Win OS), і SANE (Linux).


    Bисновок


    Brother DCP-7057R, це відмінне доступне компактне МФУ, результат роботи якого перевершить всі ваші очікування.


   Завдяки своїм «габарітікам» він відмінно поміститься навіть в самих обмежених умовах існування.

06.10.2014 44
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!