За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд BENQ MX720: вибираємо безпечний і економний проектор

img

Компанія BENQ завжди з гордістю підкреслює, що всі її проектори підтримують технологію Smart Eco, розроблену спеціально для підвищення енергоефективності цієї техніки. А це означає, що навколишньому середовищу завдається менше шкоди і дотримуються всі «зелені» стандарти. Не є винятком і модель BENQ MX720.

Це універсальний проектор, який споживає мінімум електроенергії, характеризується тривалим терміном служби лампи і відрізняється дуже привабливими технічними характеристиками.

Пристрій підходить для будь-яких приміщень, адже воно вміє проектувати зображення з відстаней від 1,33 - 12 м. Діагональ при цьому може складати від 1,02 - 7,62 м, а роздільна здатність - 1024x768 пікселів (XGA). При цьому технологія Brilliant Color забезпечує відмінну якість картинки з «живими» квітами, максимально наближеними до реальних.

BENQ MX720

Термін служби лампи при використанні її в звичайному режимі може досягати 3500 годин, а в економ - цілих 6500 годин. До того ж є ще підтримка режиму Eco Blank, завдяки якому яскравість автоматично знижується на 70% у разі, якщо сигнал від джерела не надходить більше трьох хвилин. Цей режим сприяє і продовженню терміну служби лампи, і зниження споживання електроенергії. До речі, в режимі очікування MX720 споживає не більше 0,5 Вт

Обов'язкового згадки заслуговує підтримка технології LAN Display. Вона дозволяє використовувати віддалений джерело сигналу. Завдяки їй можна підключити відразу чотири комп'ютери. А функція LAN Control дає можливість управляти відразу 8-ю проекторами з одного центру управління. Подібна можливість може виявитися дуже корисною, наприклад, у сфері освіти, коли адміністратор може зі свого кабінету керувати відображенням в різних аудиторіях в одне і теж час.

Підійде він і для перегляду фільмів, хоча це і не є його першочерговим завданням. Але виробник всяк випадок оснастив даний пристрій умінням виводити стереозображення.

BENQ MX720

Як і будь-який інший універсальний проектор, MX720 забезпечений багатим набором роз'ємів, що дозволяє використовувати різноманітні джерела сигналу. Тут є HDMI, S-Video, VGA (2 in + 2 out), компонентний, композитний, USB, LAN і COM-порт. Звук забезпечується вбудованим динаміком 10 Вт, або зовнішньої аудіосистемою.

Комплект поставки включає в себе сам проектор, кабелі VGA і живлення, пульт ДУ з батарейками.

Висновок:

Проектор BENQ MX720 - це дуже вдалий вибір проектора для використання у сфері освіти та бізнесу.

 

Головна його перевага полягає в економічності, що досягається завдяки застосуванню ряду фірмових технологій і продуманості конструкції.

 

16.06.2014 29
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!