За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд BENQ MX505: компактне рішення з картинкою 1024x768 пікселів і акустикою

img

Як правило, використання проекційного обладнання увазі наявність великого приміщення. Існують, правда, короткофокусні моделі, здатні проектувати великі зображення з дуже малої відстані, але вартість їх звичайно висока. До того ж у більшості своїй вони призначені для офісів і освітніх установ. А як бути простим домашнім користувачам?

Хорошим вибором для невеликих приміщень стане проектор BENQ MX505. Він здатний проектувати зображення з діагоналями від 0,76 м до 7,62 м з відстані від 1,1 м до 12,5 м. Але оптимальним все ж буде відстань у 3 м, що дозволяє отримати зображення з діагоналлю близько 2 м. Реальна роздільна проектора складає 1024x768 пікселів (XGA). Є підтримка 3D. Проектор можна закріпити під стелею або поставити на стіл. Для отримання зображення з максимально можливою якістю найкраще придбати спеціальний екран.

Втім, навіть на простій білій стіні BENQ MX505 здатний забезпечити відмінну якість картинки, демонструючи «живі» кольори і хорошу контрастність (13000:1). Він впорається з показом, як статичних зображень, так і динамічних сцен.

BENQ MX505

Виробник особливо підкреслює екологічність цього пристрою, що обумовлено «зеленої» технологією SmartEco. Завдяки їй відбувається автоматичне управління рівнем енергоспоживання проектора, що знижує споживання електрики і підвищує термін служби лампи. Лампа ж пропрацює в економ-режимі цілих 10 000 годин! Потужність її становить 190 Вт, при цьому забезпечується максимальна яскравість в 3000 лм. Якщо проектор не використовується кілька хвилин, то яскравість лампи автоматично знижується, а потім відключається.

Замінити ж лампу зможе і дитина. Справа в тому, що відсік для неї розташований так, що добратися до нього можна просто відкривши спеціальну кришку у верхній частині пристрою.

Проектор оснащений вбудованою аудіосистемою потужністю 2 Вт Цікаво, що вона може використовуватися в режимі очікування. Наприклад, для прослуховування приємної музики як фону.

BENQ MX505

Наявність інтерфейсних роз'ємів дозволить використовувати проектор зі всіляким обладнанням. При цьому його підключення та налаштування не займуть багато часу. З точки зору експлуатації BENQ MX505 відрізняється максимальною простотою і не вимагає від користувача спеціальних знань.

Висновок:

Проектор BENQ MX505 х Орош тим, що підходить для малих і середніх приміщень, проектуючи при цьому досить велику картинку з малої відстані.

Ідеальним буде використовувати його в домашньому кінотеатрі. Хоча з проведенням презентацій і демонстрацією освітніх слайдів він теж впорається на ура.

01.07.2014 47
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!