За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд BENQ MS512H: вибираємо недорогий універсальний проектор

img

Компанія BENQ славиться своїми недорогими пристроями, що відрізняються гарною якістю і здатних задовольнити запити навіть вельми вимогливих користувачів. Це стосується і проекторів для презентацій, домашніх кінотеатрів, і універсальних.

BENQ MS512H відноситься до універсальних пристроїв. Тобто його цілком можна застосовувати для перегляду фільмів та проведення презентацій. Відрізняючись доступною ціною, цей пристрій забезпечує непогану якість зображення. А завдяки яскравості в 3000 лм проектор підійде і для НЕ заштореного приміщення. Що ж до рівня контрастності, то він становить 13000:1, що дуже добре для обладнання такого класу. Високій якості зображення сприяють фірмові технології Brilliant Color і 3D Color Management, що дозволяють обладнанню коригувати інтенсивність і насиченість кожного з кольорів.

BENQ MS512H

Користувач може отримувати зображення 800x600 пікселів з діагоналями 0,91 - 7,62 м, з відстані 1,13 м - 12,5 м. Тобто проектор підійде як для офісів, так і актових залів. Встановити його можна на будь-якій горизонтальній поверхні. Або навіть закріпити під стелею. Можлива також корекція трапеції ± 40 ° по вертикалі.

Завдяки фірмовій технології Wall Color Correction, MS512H не так гостро потребує спеціального проекційному екрані. Він уміє коректувати зображення відповідно до особливостей стін, і їх кольором.

Універсальність проектора забезпечується і багатим набором роз'ємів на його задній панелі. Тут є HDMI, S-Video, композитний, COM-порт, USB, а також 3х VGA (D-Sub) - два виходи і один вхід.

 

Якщо вам недостатньо вбудованого динаміка на 2 Вт, то за допомогою стандартного аудіороз'єми можна підключити будь-яку зовнішню аудіосистему.

BENQ MS512H

До речі, тут обов'язково слід згадати, що вам не треба вказувати, на якій саме роз'єм був поданий сигнал. Проектор вміє визначати це самостійно. Досить просто підключити його. До речі, якщо джерело передає відео і субтитри для нього, то проектор також визначить це автоматично, розмістивши їх на екрані найбільш зручним чином.

Виробник заявляє, що термін служби лампи проектора становить значні 4500 год, які збільшуються до 10 000 годин в економічному режимі. Так що заміна їй світить лише через пару років.

Висновок:

Проектор BENQ MS512H задовольнить потреби широкого класу користувачів, що не потребують професійному проекційному обладнанні.

Його можна використовувати для проведення презентацій, перегляду фільмів і в освітніх цілях. При невисокій вартості цей пристрій здатний забезпечити дуже навіть непогана якість зображення.

23.05.2014 25
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!