За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Nokia BH-112: Bluetooth-гарнітура для стильних володарів Nokia

img

Якщо вам набридли сірі й одноманітні аксесуари, то компанія Nokia пропонує вам наповнити її яскравими враженнями від спілкування по стильною бездротової гарнітурі BH-112.

Її незвичайний мініатюрний вид (45х25х20 мм) так і приковує погляди. А різноманітність колірних виконань корпусу виділить вас з сірого натовпу.

Завдяки супер-легкій вазі (8г) і можливості альтернативного кріплення, ця гарнітура ніколи не доставить вам клопоту. Ви можете носити її, закріпивши за допомогою заушной дужки, або ж з використанням спеціального фіксуючого навушника-вкладки. У будь-якому випадку, робота з гаджетом буде комфортною і повної вражень.

1

Для спілкування з користувачем пристрій обладнаний двома механічними клавішами. Перша кнопка (основна) знаходиться на передній грані. При натисканні на неї, ви зможете прийняти або відхилити дзвінок, викликати останній набраний номер, а також перевести гарнітуру в режим пошуку. Друга кнопка розташована на тильній стороні. Її призначення - включення і виключення гаджета.

Тепер для сполучення з двома мобільними пристроями вам не потрібно перепідключатися аксесуар з одного девайса на інший. BH-112 використовує Bluetooth 2.1 з EDR, що дозволяє підключати до цієї гарнітурі відразу два апарати одночасно. 

Вбудованого акумулятора (50 мАг) гаджету вистачить на 5 годин розмов або 6 днів в режимі «стенд-бай». Ви не упустите момент підзарядки, так як гарнітура повідомить вам про це за допомогою спеціальних голосових підказок, або подмигиванием вбудованого LED-індикатора.

Висновок:

Як бачите, на користь покупки гарнітури Nokia BH-112 говорить фінська якість і сучасна функціональність.

За виглядом цієї красивої яскравої іграшки ховається ергономічний бездротової девайс з пристойним часом автономної роботи.

21.05.2014 27
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!