За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Nokia BH-111: спілкування у всій красі для власників Nokia

img

   Нова гарнітура BH-111 від Nokia була розроблена для тих, хто веде активний спосіб життя, адже внутрішньоканальні ці бездротові «крапельки» забезпечують чудовий звук і не випадають з вух при різких рухах.

 

   BH-111 володіє чудовим звучанням, яке задовольнить будь-якого користувача. Як і ряд інших моделей Nokia, гарнітура складається з основного блоку і від'єднувати навушників, які при бажанні можна замінити. Перше враження від зовнішності комплекту виключно приємне. Фронтальна поверхня бархатиста. Гніздо для зарядки на торці. А ось аудіороз'єм діаметром 2,5 мм, так що підійде не до кожного апарату. Є і зручна кліпса для кріплення. Вона трохи туговато, але добре кріпиться на одязі і не псує її. Габарити пристрою невеликі: 48x37, 6x12, 8 мм, а вага з навушниками 25 г.

 Nokia BH-111

   У будь-якому з доступних варіантів (чорний, салатовий, рожевий, білий), навушники виглядають стильно. Вони комфортні, загальна довжина кабелю невелика, якраз, щоб дотягнуться до кишені або пристебнути до одягу. Зручна «крапельна» форма сприяє їх утриманню в вухах навіть під час інтенсивних тренувань.

 

   Окремо варто згадати і керування, сконцентроване на передній панелі. Багатофункціональна кнопка відповідає за все: управління викликами, перемикання на другу лінію, голосове управління і пр. Регулювання гучності відбувається механічно, невеликим регулятором у формі колеса. Його легко знайти на дотик, так що проблем з управлінням бути не повинно.

 

   Але головне в подібних пристроях - якість звуку, і в цьому плані BH-111 вражає. Передача мови і музики на вищому рівні, особливо якщо утримувати пристрій близько до рота. Без луни, затримок, тільки ви і голос співрозмовника.

 Nokia BH-111

   Це зовсім інший рівень спілкування, з автоматичним перемиканням між промовою і музикою, з підтримкою двох Bluetooth-з'єднань і якісним стереозвуком.

 

   А от час роботи аксесуара не найвища - близько 6 годин музики і 7 годин приємних бесід.

 

   Висновок

   BH-111 від Nokia може похвалитися якісною збіркою, можливістю подвійного з'єднання по Bluetooth і відмінною ергономікою.

 

   Однак головний козир цієї гарнітури відмінний стереозвук.

05.07.2014 57
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!