За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Nokia BH-220 Luna: «Луна» для двох

img

Мініатюрна гарнітура BH-220 Luna від Nokia - це дуже симпатичний девайс із співзвучною назвою. Але крім краси, в ньому ще багато корисних функцій: NFC, приголомшливе звучання, і одночасна зв'язок для двох.

 

Інноваційний дизайн Luna заворожує. Гарнітура дійсно нагадує небесне світило, от тільки кольору для нього не зовсім підходящі. Ну, де ви бачили блакитну, рожеву, чорну, білу або cалатовую Луна? Важить BH-220 всього 5 г, а розміри становлять ледь помітні у вусі 48,9 х48, 8х29, 9 мм. Цікава й висувна конструкція моделі, іменована AlwaysReady - для того щоб дістати гарнітуру достатньо всього лише натиснути трикутну кнопку по центру. Комплект поставки включає кілька вушних насадок, на будь вухо.

 Nokia BH-220 Luna

Особливістю Luna стало одночасне підключення двох телефонів за допомогою багатоканального роз'єму. Для з'єднання аксесуара з телефоном, просто торкніться ним моделі Nokia Х, Nokia XL, Nokia 1320 і Nokia 625 - саме їх рекомендує виробник як супутника «Луна». Для власників апаратів без NFC, з'єднання здійснюється по Bluetooth 2.1. Гарнітура невибаглива в побуті, з простими і зрозумілими голосовими підказками, які проведуть користувача в безпровідний світ. Час роботи аксесуара становить близько 8 годин.

 Nokia BH-220 Luna

Висновок

Гарнітура Nokia BH-220 Luna - це найбільш цікавий аксесуар виробника за останній час. З привабливим дизайном, висувним механізмом і яскравими квітами.

 

Гаджет не завдасть дискомфорту при розміщенні у вушній раковині і підійде будь-якому користувачеві: від студента до бізнесмена.

23.06.2014 25
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!