За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Мишка A4-tech X-705K: OSCAR для перемоги

img

Компанія A4-tech зробила все можливе, щоб створити доступну ігрову модель маніпулятора X-705K з привабливим дизайном. Мишка має високу чутливість і наявністю пам'яті для зберігання скриптів.

 

Ергономіка і дизайн Х-705К оптимізовані для «праворуких» геймерів - лівшам бажано доглянути собі що-небудь інше. Модель володіє прекрасним обхватом, вся поверхня мишки покрита прогумованим покриттям, що оцінять гравці. Щодо габаритів - це пристрій середніх розмірів (66x120x39 мм) з досить довгим «хвостом» на 1,8 метра.

 1

   Надійна конструкція кнопок робить ігровий процес приємним і комфортним. Набір кнопок включає 7 одиниць, в числі яких коліщатко прокрутки, клавіша для зміни DPI в межах 400-2000 точок / дюйм і спеціальна кнопка 3xFire для потрійного постріли одним кліком. Всі керуючі елементи легко програмуються за допомогою ПЗ OSCAR з комплекту поставки, і так само легко зберігаються в 16 кБ вбудованої пам'яті.
 

Висновок

Мишка X-705K від A4-tech стане потужною зброєю в руках будь-якого геймера.

 

Висока швидкість, можливість програмування, фірмове ПЗ і власна пам'ять для зберігання команд, дозволяють c чистою совістю рекомендувати цього «звіра» для досягнення перемоги.

 

22.07.2014 51
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!