За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

A4-tech G7-630N: робота без проводів на будь-якому покритті

img

Аксесуари компанії A4-tech - це завжди зручність, надійність і продуманий дизайн як у випадку з моделлю G7-630N. Цей бездротовий «звірятко» не вередливий у виборі місця існування.

 

Компактні розміри мишки (10х6, 4х3, 8 см) дозволяє їй зручно лежати в руці, а вага необтяжливий для транспортування та повсякденної роботи - всього 64 р. Маніпулятор працює по бездротовому протоколу Bluetooth із збільшеним радіусом дії до 15 м. Зв'язковим виступає мініатюрний ресивер, що підключається до USB-порту ПК. Зберігати його можна там же або в спеціальному відділенні на «пузі звірка». Причому не залежно від варіанти забарвлення (чорної, червоної, блакитний, сіркою, жовтої) шапка приймача буде пофарбована в яскраво-червоний колір - так легше знайти його на столі.

 

Особливістю моделі стала технологія V-Track: робота на нерівних поверхнях і абсолютно будь-яких покриттях. Посилений оптичний промінь (800-2000 dpi) впевнено ковзає і без килимка, так що це відмінний варіант для тих, хто любить розташуватися з ноутбуком на дивані. «Гризун» сприймає навіть пухнасту поверхню.

 A4-tech G7-630N

Частота опитування шини також регулюється - від 2 до 8 мс. Права кнопка мишки програмується на визначення 8-ми функцій: зменшити, збільшити, вліво, вправо, вставити і копіювати. А якщо виникне необхідність заміни батарей, ви завжди зможете подивитися рівень заряду на ПК за допомогою спеціального ПЗ. Хоча відзначимо, що робити це доведеться не часто - енергозберігаючий режим зберігає життя батарейці АА від 2 до 3 місяців.

 

Висновок

Завдяки високошвидкісній передачі даних G7-630N від A4-tech зручно використовувати для роботи, ігор, і в ролі бездротового пульта для презентацій, перегляду фільмів і пр.

 

Модель наділена збільшеним радіусом дії, програмованої кнопкою і унікальною технологією V-Track.

27.06.2014 58
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!