За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

A4-tech G7-310N: гламурне «мишеня»

img

Бездротовий «звірятко» G7-310N від A4-tech - це не тільки оптимальне, а й елегантне рішення для роботи без проводів. Мишка старанно трудиться на будь-яких поверхнях і наділена збільшеним радіусом дії.

 

Даний аксесуар розрахований більше на жіночу аудиторію. Переважання яскравих кольорів в асортименті (рожевий, блакитний), нестандартна форма у вигляді «корсета» і компактні габарити (59х94x37 мм/178 г) можуть зацікавити і чоловіків (чорно-помаранчевий), але швидше, як приємний презент своїй супутниці.

 

Оснащення G7-310N добре продумано і підкріплена двома основними клавішами з чітким кліком, зручним коліщатком прокрутки і вибором оптичного дозволу від 800 до 2000 dpi. Права кнопка «гризуна» вміє виконувати до 16 функцій, заданих користувачем: вліво, вправо, збільшити, копіювати і т.д. Коліщатко в свою чергу здійснює навігацію в 4-х напрямках.

 A4-tech G7-310N

Особливістю «мишеняти» став збільшений радіус дії - G7-310N ловить сигнал від USB-ресивера на відстані до 15 м, а сенсор працює на будь-якій робочій поверхні. І будь то скло, дерево, хутро, книга - він впевнено доведе курсор до пункту прийому.

Харчування аксесуара забезпечено двома батарейками АА, яких при економною роботі досить майже на півроку.

 

Висновок

Ергономічна форма, мініатюрний нано-приймач, який можна сховати в корпусі мишки і перепрограмувати на роботу з іншими «гризунами» G-серії, і впевнений прийом на будь-яких, навіть нерівних поверхнях, змушують подивитися на мишу G7-310N-1 від A4-tech по-новому, особливо в такому гламурному кольорі.

08.06.2014 43
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!