За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Huawei випустила маршрутизатор для передачі 4К-відео

img

Для якісного прийому сигналу в форматі 4К звичний маршрутизатор не підійде. Тому Huawei представила новинку, яка спеціально створена для передачі якісного відео в 4K-форматі. Цікаво? Читайте далі.

Китайська компанія Huawei продемонструвала нове мережеве рішення для передачі 4K-відео, засноване на системі оцінки сприйняття відео U-vMOS. Дана система покликана допомогти в створенні опорних мереж IP з винятковою якістю передачі відео в 4K.

Новий CO-маршрутизатор NE40E-M2H товщиною 2 юніта (300 мм) має рекордну потужність і дозволить забезпечити повсюдне використання даних можливостей.

Потужність маршрутизатора при переадресації складає 480 Гб / с. Пристрій також підтримує інтерфейси 10GE і 100GE.

Нові маршрутизатори мають підтримку технологію віртуального доступу, в результаті чого маршрутизатор віртуалізується як логічна плата на BNG.

Дане рішення дозволяє підвищити наскрізну швидкість передачі даних в мережі і побудувати ефективну передачу даних до кінцевих пристроїв на третьому рівні, дозволяючи пристроїв CDN наблизитися до користувачів. Тому користувачі можуть отримати доступ до контенту, який знаходиться поблизу, істотно скоротивши час наскрізний затримки.

Маршрутизатор Huawei надають великий буфер, що в свою чергу дозволяє знизити вплив втрати пакетів на швидкість передачі даних, гарантуючи безперебійну роботу сервісів в 4К.

26.04.2016 239
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!