За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд бездротового маршрутизатора Vinga WR-N300 v2

img

Популярний бюджетний маршрутизатор Vinga WR-N300 вийшов у новій версії Vinga WR-N300 V2 з оновленими характеристиками. Отже, давайте подивимося, що ж приховує в собі ця загадкова V2?

Специфікація


Упаковка схожа з коробкою минулій версії, але на лицьовій поверхні з'явилося зображення самого маршрутизатора. Характеристики пристрою також є. Усередині крім самого маршрутизатора знаходиться інструкція по експлуатації, 5-ватний блок живлення і Ethernet-кабель - це повний набір, який стане в нагоді в роботі.


Зовнішній вигляд і особливості


Зміни в цій моделі помітні з першого погляду: виробник зробив корпус матовим, а антени тепер білого кольору. Заокруглена форма і компактні розміри виглядають не менш привабливо і естетично. Матовий корпус дозволить уникнути накопичення відбитків пальців і спростить догляд за пристроєм. У виробу збільшилися габарити з 150х100х20 мм до 180х130х30 мм, а вага виросла на 90г і становить тепер 250г.

LED-індикатори більше не виділені чорною смугою, вони виконані як точки з підписами, підігнані в один ряд у передній грані верхньої частини корпусу. Вони виводять інформацію про активність Wi-Fi, включене живлення і працюючі дротові і бездротові підключення.


Усі необхідні інтерфейси традиційно розташовані з тильного боку: 4 LAN- і 1 WAN-порт версії Fast Ethernet (до 100 Мбіт / с). Також тут знаходиться гніздо для живлення і поєднана кнопка «WPS / RESET». Антени в цьому девайсі незнімні.


З боків розташовані отвори для вентиляції, які сприяють кращому охолодженню. У першій версії боковини були повністю закритими.

Знизу корпуса розташовані вентиляційні отвори, маленькі ніжки і наклейка з важливою інформацією про початковий логін та пароль. Також там вказано адресу сторінки для налаштувань, характеристики блоку живлення і MAC-адресу.


Vinga WR-N300 v2 працює на процесорі Realtek RTL8196E, а за бездротові стандарти 802.11 b/g/n на частоті 2,4 ГГц відповідає контролер Realtek RTL8192ER. Пам'ять EtronTech EM639165TS-6G змінили на ESMT M12L128168A, але зберегли її колишній обсяг.

За якістю збірки і міцності кріплень в цьому пристрої до виробника питань також немає, все зроблено добротно.

Налаштування роутера

Щоб провести налаштування, потрібно перейти за адресою http://192.168.1.1. Спочатку для авторизації в поле ім'я користувача і пароль треба ввести слова admin і password відповідно. Ці значення слід змінити при першому ж налаштуванні, щоб посилити безпеку домашньої мережі.

Швидкі налаштування новачки можуть зробити за допомогою покрокових інструкцій в "Майстрі налаштування". А досвідчені користувачі можуть здійснити і більш тонке налаштування: підключитися до зовнішньої точки доступу, створити розклад роботи Wi-Fi, налаштувати LAN-мережу, подбати про включення фаервола (брандмауера), налаштувати QoS. Меню є російською та українською мовами.

Тестування

Тестування Vinga WR-N300 v2 відбувалося в різних режимах: використовували і Ethernet та безпровідне підключення. Також тестувалася передача з дротової в бездротову мережу і назад.

Для тестів створювалися ідеальні умови - відстань між двома учасниками мережі не перевищувала двох метрів. Пропускна здатність Wi-Fi вимірювалася на частоті 2,4 ГГц. Дротове підключення, у свою чергу, тестувалося через НЕ екрановану виту пару з пропускною спроможністю до 1000 Мбіт / с. Тест бездротового підключення відбувався за стандартом 802.11n з шифруванням WPA2 на частоті 2,4 ГГц.

В результаті у новій версії роутера сума середніх швидкостей виявилася 141 Мбіт / с, а максимальна 94 Мб / с. Для порівняння показники попередника були 133 Мб / с і 94 Мб/с.

При підключенні Fast Ethernet з пропускною спроможністю до 100 Мбіт/с ці співвідношення показали: у новинки 176 і 94 Мбіт/с, а у Vinga WR-N300 - 139 і 87 Мбіт/с.

NAT-служба теж показала хороший результат видавши середню суму швидкостей в двох напрямках 95 Мб/с при максимумі 71 Мб/с. Для порівняння, у першій моделі цей показник становив 94 і 49 Мбіт/с.

Висновок

Vinga WR-N300 v2 виявився цілком гідним своєї ціни в 11 доларів: він може працювати як точка доступу, бездротової роутер і підсилювач надходить сигналу. Ця модель працює тільки в частоті 2,4 ГГц і має 4 LAN-порту. Стандарту 802.11b / g / n цілком достатньо для домашнього використання, але якщо вам хочеться більшого, тоді доведеться орієнтуватися на моделі зі стандартом 802.11ac.

Загалом, Vinga WR-N300 v2 - досить гідний бюджетник для організації стабільної домашньої мережі в квартирі або невеликому будинку.

Переваги:

  • відмінна продуктивність в своїй категорії; 
  • елегантний дизайн і міцність кріплення елементів; 
  • дві незнімні антени, що поліпшують стабільність покриття; 
  • кілька режимів роботи; 
  • брандмауер; 
  • зручна сторінка налаштування. 

Особливості:

  • обмеження швидкості 100 Мб \ с портами Fast Ethernet; 
  • відсутність USB. 
26.07.2018 2711
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!