За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

DECT-телефон Gigaset A220A DUO

img

Gigaset A220A DUO

Спілкування без кордонів

Стильний радіотелефон A220A DUO від Gigaset поставляється з додатковою трубкою. Модель підтримує до 4 додаткових телефонів. Радіус дії моделі - 50 м в приміщенні і 300 м на вулиці.

Ефективність і функціональність

Зберігайте до 80 номерів в пам'яті A220A DUO, а також вхідні (останні 25) і набрані номери (10 номерів). Зручна клавіатура дозволяє швидко вибрати потрібного абонента, підібрати мелодію дзвінка з 10 можливих.

Gigaset A220A DUO

Практичність

В даному радіотелефоні маються настройки будильника, режим гучного зв'язку, визначник номера стандарту Caller ID. На монохромному екрані з приємною помаранчевої підсвічуванням відображається час дзвінка, тривалість, номер абонента, якщо дана послуга передбачена вашим оператором.

Gigaset A220A DUO

Автовідповідач

Особливістю пристрою став вбудований автовідповідач з пам'яттю на 25 хв. голосових повідомлень. Управління можливо і віддалено. Стандартне привітання ви можете замінити на щось своє, більш душевне.

ECO DECT

До всього іншого, A220A DUO може знижувати рівень випромінювання до нульового (залежить від відстані до бази). Енергозберігаючий режим Eco Mode + дозволяє розраховувати до 18 год. Розмов (!) або до дев'яти діб - в очікуванні.

06.11.2014 58
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!