За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

PANASONIC KX-TG1611: Універсальний DECT-телефон із АВН та Caller ID

img

Сьогодні DECT-телефони вже давно замінили звичні стаціонарні апарати. Враховуючи їх компактність, функціональність і свободу дії, так як вони не прив'язують нас до знаходження безпосередньо біля телефону, тому як мають великий радіус дії сигналу, це цілком виправдано.

PANASONIC KX-TG1611 компактний і його можна закріпити на стіні. Сучасний дизайн трубки вдало впишеться в будь-який інтер'єр.

PANASONIC KX-TG1611

Завдяки підсвічуванню блакитного кольору під час вхідного дзвінка екран підсвічується, втім, також як і при наборі номера. Телефон здатний зберігати в пам'яті до 50 набраних номерів. Стільки ж забивається і в телефонну книгу.

Меню у PANASONIC KX-TG1611 просте і інтуїтивно зрозуміле. До ваших послуг дванадцять 16-тональних поліфонічних мелодій для дзвінка і будильника. Апарат підтримує Двостандартні визначення номера - АОН і Caller ID.

PANASONIC KX-TG1611

Традиційно кожен радіотелефон від Panasonic оснащений кнопочкой Flash (R), яка переводить дзвінки в офісній АТС. А для дзвінка або перекладу дзвінка з однієї трубки на іншу тиснемо INT. Діяльність радіотелефонів стандарту DECT жаль невелика - до 50 метрів в приміщенні.

У режимі спілкування трубка здатна протриматися до 15 год, а в «стенд-бай» - до 170 ч.

Безумовно, PANASONIC KX-TG1611 стане відмінним вибором недорогого радіотелефону для квартири і невеликого офісу. Але вибір за вами.

02.04.2014 73
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!