За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Motorola DECT D1112 (5060233773510): Стаціонарна трубка з можливостями смартфона і сигналізацією

img

Сучасний настільний телефон сьогодні, це вже не просто засіб зв'язку з рештою світу. Можливості цих пристроїв дуже широкі, причому мова йде не тільки про технічні «наворотах», а й про кастомізації під вимоги користувача, як у випадку з Motorola DECT D1112.

Цей DECT-телефон відрізняється, насамперед, своєю функціональністю. Підтримка стандарту GAP увазі управління відразу декількома трубками з однієї бази. Так що можна здійснювати дзвінки не тільки на зовнішні номери, а й один на одного (інтерком) на відстані до 50 м в приміщенні (на вулиці - до 300 м). У комплекті йдуть відразу дві трубки. При необхідності можна докупити ще три штуки.

Радиотелефон Motorola DECT D1112

Серед функцій варто відзначити наявність автовідповідача, Автовизначник номера, автодозвон, спікерфон, відправки SMS відразу на кілька номерів. Трубки оснащені великим кольоровим екраном, інформація читабельна навіть для людей зі слабким зором. Гучність дзвінка можна відрегулювати, так само як і вибрати мелодію на свій смак. Як бонус - вибір зображення для екрану в режимі очікування.

Ще однією корисною опцією стала здатність телефону служити своєрідною сигналізацією. Справа в тому, що трубки вміють реагувати на шум в приміщенні. І як тільки він досягає певної гучності, автоматично набирається номер, який був вказаний в налаштуваннях.

Висновок

Радиотелефон Motorola DECT D1112 (5060233773510) можна рекомендувати як для використання в стінах офісу, так і для домашнього користування.

 

Широкий функціонал і ергономіка трубок істотно виділяють дану доступну модель серед конкурентів.

28.03.2014 59
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!