За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

PHILIPS DECT SE1751B/51: Безпечний для навколишнього середовища

img

   Компанія PHILIPS славиться своєю любов'ю до природи, випускаючи то екологічно чисті корпусу моніторів, то телевізори «зеленого» стандарту, то DECT-телефони з найнижчим енергоспоживанням як у випадку з моделлю SE1751B/51.

   Час споживання енергії апаратом в режимі «стенд-бай» всього 0,6 Вт / год. Акумулятори типу ААА забезпечать трубці до 12 годин функціонування в режимі бесід.

   Зручності роботи з телефоном сприяють сучасні технології, високоякісні динаміки з HDX. З цим телефоном ви можете розмовляти на відстані без сторонніх шумів (до 50 м).
PHILIPS DECT SE1751B/51 

   Телефонна книжка пристрої зберігає до 50 контактів, 10 надійшли дзвінки і список з п'яти останніх дзвінків. Крім того, мається Автовизначник і автовідповідач з ресурсом на 12 хвилин. А підсвічування екрану янтарного кольору дозволяє переглядати інформацію навіть в темряві.

    Bисновок

   Призначення DECT-телефонів це якісний зв'язок без проводів, і модель SE1751B/51 від PHILIPS з цим відмінно справляється.

    До ваших послуг яскравий монохромний дисплей, функції автовідповідача і автодозвону, а також автоматичний визначник номера абонента.

31.10.2014 38
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!